Naujienos Anonsai Repertuaras   Cinema fb Pirk DVD Topai Apie Cinema.lt Paslaugos Reklama
Reklama
 
Filtruoti repertuarą pagal
           
PATKPŠSSav.
NAUJIENA
Lankytojų reitingas:
Rašyti komentarą
Visos naujienos
Senesnė naujiena
Naujesnė naujiena

2009 metų super hito „Įsikūnijimas“ tęsiniai, apie kuriuos jau pareiškė jų kūrėjas Jamesas Cameronas, matyt, taps laukiamiausiais ateinančio dešimtmečio filmais. „Įsikūnijimas 2“ premjera numatyta 2014 metais, o 2015 metais turėtų pasirodyti „Įsikūnijimas 3“.

Pasak Samo Worthingtono, filme „Įsikūnijimas“ atlikusio vieną iš pagrindinių vaidmenų, šiuo metu J. Cameronas rašo tai, ką jis pats vadina „Įsikūnijimo“ biblija“. Šioje knygoje garsusis režisierius ir scenaristas smulkiai aprašo Pandoros pasaulį, atskleisdamas naujas, netikėtas jo detales. „Baigęs knygą Cameronas rašys scenarijų ir tuomet mes imsime tyrinėti Pandoros pasaulį. Leisimės po vandeniu, kopsime į plūduriuojančius kalnus. Jau filmuojant pirmą dalį jis atskleidė mums keletą su tęsiniais susijusių sumanymų. Likome sužavėti,“ – sakė S. Worthingtonas, kuris vaidins ir „Įsikūnijimo“ tęsiniuose.

Tačiau Jameso Camerono gerbėjams nereikės kankintis iki 2014 metų. Jau kitų metų pradžioje kinuose pasirodys jo prodiusuota trimatė nuotykių drama „Sanctum“, pasakojanti apie urvų tyrinėtojų nuotykius. Lietuvoje „Sanctum“ startuos 2011 m. kovo 4 d., o lietuviškai subtitruotą filmo anonsą išvysite čia:


Meed Films informacija

  
Uždaryti
Jūs esate -  balsuotojas
Jūs įvertinote -  balais
Uždaryti
Uždaryti
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10

Naujienos aprašymas aplankytas kartų: 1248
1998-2020 e-Space™, kontaktams: info@cinema.lt  www.cinema.lt   maistasinamus.lt