Naujienos Anonsai Repertuaras   Cinema fb Pirk DVD Topai Apie Cinema.lt Paslaugos Reklama
Reklama
 
Filtruoti repertuarą pagal
           
PATKPŠSSav.
NAUJIENA
Lankytojų reitingas:
Rašyti komentarą
Visos naujienos
Senesnė naujiena
Naujesnė naujiena

Sausio 7 dieną Lietuvos kino teatruose įvyks efektingo veiksmo filmo „Kario kelias“ premjera. Pateikiame septynias priežastis kodėl verta pasižiūrėti šį filmą.

   7. Prodiuseris

Filmą „Kario kelias“ prodiusavo Barrie M.Osborne‘as, pelnęs „Oskarą“ už juostą „Žiedų valdovas. Karaliaus sugrįžimas“. Barrie M.Osborne‘as taip pat buvo filmo „Matrica“ vykdantysis prodiuseris.

Barrie M.Osborne'as pasidarbavo iš peties: sukvietė visą kariauną kaskadininkų ir būrį specialiųjų efektų meistrų, kurie sukūrė kvapą gniaužiantį reginį. Prodiuseris pasitikėjo kaskadininkais, kurie jam talkino ir kuriant mūšių scenas „Žiedų valdovo“ trilogijai, o šie jo neapvylė.

   6. Muzika

Kovos scenos rutuliojasi skambant uždegančiai muzikai. O romantiškiausią sceną filme – aistringą pagrindinių veikėjų Lyn ir Jango treniruotę su kardais – lydi Giussepe Verdi operos „Trubadūras“ garsai.

Muzikos autorius – „Oskaro“ ir „Grammy“ nominantas ispanas Javieras Navarrette („Pano labirintas“).

   5. Kostiumai

Kostiumus filmui kūrė net triskart „Oskaro“ laureatas Jamesas Achesonas („Paskutinis imperatorius“).

„Tai buvo neregėta Rytų ir Vakarų kombinacija. Šiame filme yra visko – nuo rytiečių žudikų iki vaiko ir Amerikos Laukinių Vakarų kaubojų, ir visi šie veikėjai privalėjo turėti tam tikrą poetinę kokybę, kaip to reikalavo scenarijus. Tai buvo nepamirštamas, saldus darbas, apie kokį gali svajoti kostiumų dailininkas“, – kalbėjo Jamesas Achesonas. 

   4. Originali istorija

Filmo prodiuseris Barrie M.Osborne‘as mano, kad Rytų ir Vakarų kultūrų bei skirtingų kovos menų susidūrimas yra nauja ir originali idėja.

Jam pritaria ir „Oskaro“ laureatas, aktorius Geoffrey Rushas („Karibų jūros piratai“). „Šis filmas atskleidžia Azijos kino kūrėjų požiūrį į Amerikos kino žanro klasiką – vesterną. Šis filmas tarsi romanas –  jame daug gražių ir jaudinančių vaizdų. O ir pati istorija pasakojama naujai. Visa tai lėmė, kad aš sutikau vaidinti šiame filme. Darbas mane suintrigavo“, – kalbėjo Geoffrey Rushas.

   3. Supermeno mergina Kate Bosworth

Filme „Kario kelias“ Kate Bosworth („Supermeno sugrįžimas“) vaidina kovingą gražuolę Lyn, kuri prisiekė atkeršyti žiauriam kaubojui, pravarde „Pulkininkas“, už tėvų žūtį. Lyn kaunasi kaip tigrė – svaidosi peiliais, kapojasi kardais, stoja į mūšį su vyrais.

Nors Kate Bosworth turėjo kaskadininkę dublerę, tačiau nemažai kaskadinių triukų ir kovų scenų ji atliko pati. Filmo „Supermeno sugrįžimas“ žvaigždė sakė, kad atlikdama triukus geriau įsigilindavo į savo veikėją, suvokdavo jos būseną ekstremaliomis akimirkomis.

   2. Pagrindinio vaidmens atlikėjas – „Korėjos Bradas Pittas“

Pagrindinį vaidmenį šiame filme atliko Pietų Korėjos aktorius Dong-gun Jangas, savo gimtinėje tituluojamas „Korėjos Bradu Pittu“. 38 metų aktorius, savo šalyje nuolat renkamas į seksualiausių ir geidžiamiausių vyrų dešimtukus, yra viena ryškiausių kino žvaigždžių visoje Azijoje. Aktorius populiarumu lenkia Holivudo žvaigždes tiek Pietų Korėjoje, tiek Japonijoje, tiek Kinijoje.

Dong-gun Jangas filmuojasi ir nepriklausomuose kino projektuose – jis vaidino žymių Azijos kino kūrėjų Chen Kaige‘o („Imperatorius ir žudikas“) ar Kim Ki-Duko („Sala“) filmuose.

   1. Kovų scenos ir unikalus kardo stilius

Kovų choreografiją filmui kūrė ne tik Rytų kovos menų žinovai bei kaskadininkai, bet ir specialiųjų efektų meistrai. Jie pademonstravo daugybę unikalių idėjų, išspręsdami net tokias sunkias scenas, kai atrodydavo, jog kovotojas sklendžia oru. „Kovos šiame filme labai grakščios ir gražios. Kaip šokiai“, – mano aktorė Kate Bosworth.

Tuo tarpu pagrindinio vaidmens atlikėją Dong-gun Jangą konsultavo tikras japonų kardo meistras Yuji Shimomura, kuris taip pat buvo ir aktoriaus kovų dubleris.

„Mes norėjome išskirtinio kovos su kardu stiliaus“, – sakė prodiuseris Barrie M.Osborne‘as, todėl juostos kūrėjai ir kreipėsi į Yuji. Pagal filmo scenarijų, Jangas yra neprilygstamas kardo meistras. Jango kovos stilius – įveikti priešininką vienu vieninteliu kardo kirčiu. Pasak prodiuserio, šis kovos su kardu būdas – tai unikalus samurajų stilius.

Jau sausio 7 dieną „Kario kelias“ atkeliaus į Lietuvos kino teatrus, o dabar siūlome pasižiūrėti kovos epizodą, kurio choreografiją kartu kūrė Rytų kovos menų žinovai ir specialiųjų efektų meistrai:


"Garsų pasaulio įrašų" informacija

  
Uždaryti
Jūs esate -  balsuotojas
Jūs įvertinote -  balais
Uždaryti
Uždaryti
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10

Naujienos aprašymas aplankytas kartų: 1572
1998-2020 e-Space™, kontaktams: info@cinema.lt  www.cinema.lt   maistasinamus.lt