Naujienos Anonsai Repertuaras   Cinema fb Pirk DVD Topai Apie Cinema.lt Paslaugos Reklama
Reklama
 
Filtruoti repertuarą pagal
           
PATKPŠSSav.
NAUJIENA
Lankytojų reitingas:
Rašyti komentarą
Visos naujienos
Senesnė naujiena
Naujesnė naujiena

Šventinis laikotarpis šiemet buvo išskirtinis likimo nuskriaustiems vaikams – vaikų globos namų auklėtiniams, vaikams su negalia, remtinų šeimų vaikams. Dvi paskutines gruodžio savaites šie vaikai buvo kviečiami į visus „Forum Cinemas“ kino centrus, kuriuose jie nemokamai žiūrėjo populiariausius šių metų lietuviškai dubliuotus filmus.

Šiemet per dvi savaites filmus nemokamai pažiūrėjo daugiau nei 1500 vaikų, tai – tris kartus daugiau negu praėjusiais metais! Iš viso buvo parodyti septyni lietuviškai dubliuoti ir originalo kalba įgarsinti filmai. Vaikai labiausiai veržėsi pamatyti filmus „Kalėdų giesmė“ ir „Bjaurusis aš“, kiek mažiau dėmesio sulaukė „Šrekas. Ilgai ir laimingai“, „Aukštyn“, „Alisa Stebuklų šalyje“, „Princesė ir varlius“, „Pelėdų karalystės sargai“.

Prie šios akcijos viešinimo itin prisidėjo žiniasklaidos kanalai – pagrindiniai lietuviški tinklapiai, televizija, radijas, kurių dėka vaikų globėjai sužinojo apie galimybę atvykti į nemokamus kino seansus. Atskiri rėmėjai suteikė vaikams transportą, o patys vaikų globos namai savo auklėtinius labai aktyviai registravo į Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Šiauliuose ir Panevėžyje vykusius seansus. 

VšĮ Vaikų laikinosios globos namai „Atsigręžk į vaikus“ darbuotoja Aušra Rutkauskaitė sako, kad vaikai itin laukia tokių kalėdinių akcijų, nes tai viena iš retų progų apsilankyti mėgstamame filme. Nors už pamokų lankymą vaikai motyvuojami bilietu į kiną, tačiau daugiausia vaikų filmus pamato tik Gerumo seansų metu. „Kartą į tokį seansą nusivedėme ir vieną mamą iš socialiai remtinos šeimos, mat ji nė karto nebuvo kine. Jai be galo patiko!“ – džiaugėsi A.Rakauskaitė.

Sutrikusio intelekto žmonių globos bendrija „Vilniaus Viltis“ šiemet į Gerumo seansus atvedė daugiau nei 150 žmonių, daugiausia vaikų su proto negalia. „Kinas arba spektaklis yra dažniausia mūsų globotinių kultūrinė pramoga, kuri juos bene labiausiai džiugina“, - sakė bendrijos darbuotoja Birutė Poškienė.

Šios dvi organizacijos – tik atskiri pavyzdžiai, iliustruojantys, kad mažos dovanos suteikia didelio džiaugsmo. Abiejų organizacijų atstovės tvirtino, jog neatsisakytų bet kokios paramos ar geros iniciatyvos – kultūriniai renginiai lavina vaikus, suteikia jiems naujų žinių ir parodo kitokį pasaulį, nei toji aplinka, kurioje jie šiuo metu gyvena. „Forum Cinemas“ kino centras dėkoja visiems, prisidėjusiems prie šių metų gerų darbų ir kitais metais vėl skelbsime Kalėdinį gerų darbų sezoną.

Jau ketvirtą kartą kino centrų „Forum Cinemas“ organizuojamuose Gerumo seansuose filmus nemokamai galėjo pažiūrėti apie trys tūkstančiai likimo nuskriaustų vaikų. Atsižvelgus į atokesniuose regionuose gyvenančių vaikų namų globotinių prašymus, šiemet akcija vyko visuose šešiuose „Forum Cinemas“ kino centruose, esančiuose penkiuose didžiuosiuose šalies miestuose.


"Forum Cinemas" informacija

  
Uždaryti
Jūs esate -  balsuotojas
Jūs įvertinote -  balais
Uždaryti
Uždaryti
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10

Naujienos aprašymas aplankytas kartų: 1744
1998-2021 e-Space™, kontaktams: info@cinema.lt  www.cinema.lt   maistasinamus.lt