Naujienos Anonsai Repertuaras   Cinema fb Pirk DVD Topai Apie Cinema.lt Paslaugos Reklama
Reklama
 
Filtruoti repertuarą pagal
           
PATKPŠSSav.
NAUJIENA
Lankytojų reitingas:
Rašyti komentarą
Visos naujienos
Senesnė naujiena
Naujesnė naujiena

Sveiki, cinema.lt lankytojai,

Sveikiname su Naujaisiais – Baltojo triušio metais. Linkėti galima daug ko – ir matyt viskas jau palinkėta per savaitę trukusį švenčių maratoną. Savo ruožtu siūlome nepamiršti gerų akimirkų, praleistų su kinu, ir naujaisiais metais nestokoti dar geresnių. Iš tiesų, praėjusieji metai kino mėgėjams galėjo pasirodyti kiek nykoki: be M. Haneke “Balto kaspino”, gražiai įsiliejusio į kino teatro “Skalvija” repertuarą ar festivalių siūlomų filmų, surasti įdomią juostą buvo tikrai nelengva. Žinoma, keleto išimčių būta: Ch. Nolano “Pradžia” ar M. Scorseses “Kuždesių sala” (abi juostos dalijasi L. DiCaprio) buvo laukiami ir nenuvylę filmai, džiaugtis galėjome ir puikiomis komedijomis “Pagirios Las Vegase”, “Tempk jį čia” ar “Vingiuotas kelias”. Dar sulaukėme Hario Poterio, “Narnijos kronikų” ir “Saulėlydžio” sagų tęsinių, stebėjome animacinių herojų ir anti-herojų kovas ir net susipažinome su naująja Robino Hudo istorija. Vis dėlto, pastarieji mėnesiais atrodė, kad kino naujienos tarsi įstrigo dėl sniego ir ledo susidariusiose spūstyse ir niekaip negalėjo pasiekti kino teatrų. Ką gi, galime pasidžiaugti, kad Naujieji metai pradedami net keliais dėmesio vertais filmais, pradžiuginsiančiais tuos, kurie jau senokai niurzgėjo dėl neviliojančio repertuaro.

Iš karto po Naujųjų metų pasirodžiusi juosta “Skotas Pilgrimas prieš pasaulį” yra netikėta ir nenuspėjama meilės istorija, kurioje viduramžių riterystės principai perkeliami į virtualią erdvę.  Žinome, iš karto turime perspėti, kad filmas yra keistas: Skoto Pilgrimo pasaulyje skraido daiktai, keičiasi erdvės, išsipildo sapnai ir, sutikus gyvenimo meilę, trukdo įkyrūs buvusieji. Ar verta kovoti dėl tos, kuri net pati nežino, ko nori? Ar galima įveikti merginos praeities demonus, ypač kai jie yra daug realesni ir pavojingesni, nei paprasti prisiminimai? Skotas Pilgrimas tarsi žaidžia kompiuterinį žaidimą – tačiau ar pergalės džiaugsmas ir pralaimėjimo kartėlis neužgožia pagrindinio tikslo – mylimos merginos? Klausimų galima užduoti dar daugiau – ir kiekvienam žiūrovui jie bus skirtingi. Bus ir tokių, kurie nesusipratę klaus: “Apie ką šitas filmas?”. Atsakome – žinoma, kad apie meilę. Tačiau netradiciškai, įdomiai ir naujai. Apie meilę, kuri keičia plaukų spalvas ir siuntinius pristato važinėdama riedučiais; apie meilę, dėl kurios kovoti tenka su roko žvaigždėmis ir žymiais aktoriais. Pagaliau apie meilę, kuri... Įrašysite patys. Bet tam reikės susipažinti ir su Skoto Pilgrimo versija.

Apie tą pačią meilę pasakos ir juosta “Meilė ir kiti narkotikai”. Šmaikščiai. Romantiškai. Gyvenimiškai. Visiškai realiai. Tai – visiškai priešingas filmas ankščiau minėtai juostai “Skotas Pilgrimas prieš pasaulį”. Ir kartu ši juosta skirta visiems, kurie nebijo mylėti. Puikus aktorių duetas – Jake Gyllenhaal ir Anne Hathaway vaidina du jaunus žmones, kartu bandančius įveikti kasdieninius sunkumus ir kovojančius su daug rimtesnėmis problemomis. Jie – žavūs ir tikri. Gal todėl filmas žiūrisi lengvai, nepabosta, o išėjus iš jo norisi rekomenduoti draugams. Todėl jį rekomenduojame ir jums.

Rimtesnio kimo gerbėjams – biografinė drama “Gainsbourg’as. Didvyriškas gyvenimas”. Juosta supažindins mus su praėjusio amžiaus genijumi, kuris net ir būdamas vaikas stebino aplinkinius savo talentais. Galėdamas daryti tiek daug dalykų gerai, Serge’as Gainsbourg’as sunkiai rinkosi savo tikrąjį pašaukimą – pianiną. Tačiau atrodo, kad pasirinkimas buvo teisingas – spalvingame menininko gyvenime netrūko nei meilės, nei šlovės, nei sunkių akimirkų. Bet apie tai geriausiai papasakos filmas.

“Kario kelias” sudomins kovinių filmų ir vesternų mėgėjus. Gerą vesterną sukurti labai sunku, tačiau gerą kovos filmą – dar sunkiau. Suvieniją jėgas Azijos ir Holivudo kino kūrėjai kviečia mus apsilankyti laukiniuose Vakaruose, kur prerijose klajoja keršto dvasia, o herojus vis dar joja į saulėlydį. Ko dar reikia?

Johnny Depp’o ir Angelinos Jolie dueto filme “Turistas”. Kur susitinka šie du aktoriai, siužetas tampa nebesvarbus. Na, galime tik priminti, kad veiksmas vyksta Venecijoje – bet argi kas nors ją pastebės, kai ekrane šmėžuos ryškiausios Holivudo žvaigždės?

Gražių naujų metų. Ir gražaus naujametinio kino. 


www.cinema.lt informacija

  
Uždaryti
Jūs esate -  balsuotojas
Jūs įvertinote -  balais
Uždaryti
Uždaryti
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10

Naujienos aprašymas aplankytas kartų: 2282
1998-2021 e-Space™, kontaktams: info@cinema.lt  www.cinema.lt   maistasinamus.lt