Naujienos Anonsai Repertuaras   Cinema fb Pirk DVD Topai Apie Cinema.lt Paslaugos Reklama
Reklama
 
Filtruoti repertuarą pagal
           
PATKPŠSSav.
NAUJIENA
Lankytojų reitingas:
Rašyti komentarą
Visos naujienos
Senesnė naujiena
Naujesnė naujiena

Lietuvoje galbūt nedaug kas žino Dong-gun Jango pavardę, tačiau 38 metų Pietų Korėjos aktorius yra viena ryškiausių Azijos kino žvaigždžių. Dong-gun Jangą bus galima išvysti filme „Kario kelias“, kuris nuo sausio 7 dienos pradedamas rodyti Lietuvos kino teatruose.

Pietų Korėjos Bradu Pittu vadinamas aktorius lyginamas ir su Johnny Deppu ar Tomu Cruise‘u, tačiau savo gimtinėje jis yra keliskart populiaresnis už Holivudo žvaigždes. Dong-gun Jangas nuolat renkamas į geidžiamiausių, seksualiausių Azijos vyrų dešimtukus.

Dong-gun Jangas aktoriaus karjerą pradėjo 1993 metais televizijos serialu jaunimui „Mūsų rojus“. Po šio vaidmens aktorius tapo jaunimo dievaičiu.

2000 metais jis suvaidino pelningiausiame Pietų Korėjos filme „Draugas“ ir jo vardas išpopuliarėjo visoje Azijoje. Aktoriumi susidomėjo Kinijos bei Japonijos kino kūrėjai.

Aktorius mielai vaidina ir nepriklausomuose kino projektuose – jį galima išvysti ir garsiojo tautiečio Kim Ki-Duko filme „Pakrantės sargyba“.

Nenuostabu, kad juostos „Kario kelias“ prodiuseriai džiaugėsi prisivilioję Azijos kino žvaigždę – žavųjį Dong-gun Jangą.

Dong-gun Jangas filme „Kario kelias“ suvaidino karį žudiką, kuris nuo pat mažens buvo mokomas užgniaužti bet kokias emocijas. Beveik nekalbančio ir jokių emocijų nerodančio kario charakteris, prodiuserių manymu, daugeliui kino žiūrovų galėjo pasirodyti nepatrauklus. Bet filmo kūrėjai vylėsi, kad Dong-gun Jango žavesys papirks žiūrovus.

Bėgdamas nuo praeities, Jangas iš naujo įvertina savo gyvenimą. Po daugybės kruvinų metų paslaptingojo bėglio lūpose pirmą kartą pasirodo nedrąsi šypsena. O sutikęs gražuolę Lyn (Kate Bosworth), Jangas sužino kas yra meilė.

„Jangas mus privertė patikėti, kad šaltakraujis žudikas gali pavirsti švelniu, karštai įsimylėjusiu žmogumi“, – pasakojo prodiuseris Barrie M.Osborne‘as.

Dong-gun Jangas nėra Rytų kovos menų žinovas, tačiau prodiuserius sužavėjo tai, kad puikiai sudėtas ir sportiškas aktorius kovų scenas atliko meistriškai ir elegantiškai, per trumpą laiką išmoko valdyti kardą.

„Jis tarsi Rytų Clintas Eastwoodas ar Johnas Wayne‘as“, – gyrė Holivudo aktorius Danny Hustonas.

„Jangas nesielgia kaip superžvaigždė. Jis labai kuklus, mielas ir paprastas“, – apie partnerį atsiliepė Kate Bosworth, suvaidinusi jo mylimąją.

Kate Bosworth ir Dong-gun Jangas nemažai laiko praleido kartu. Ir nors Dong-gun Jangas silpnai kalba angliškai, Kate Bosworth teigė, kad tarp jų užsimezgė toks stiprus ryšys, kad ji ir Dong-gun Jangas vienas kitą suprasdavo be žodžių.


"Garsų pasaulio įrašų" informacija

  
Uždaryti
Jūs esate -  balsuotojas
Jūs įvertinote -  balais
Uždaryti
Uždaryti
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10

Naujienos aprašymas aplankytas kartų: 1699
1998-2021 e-Space™, kontaktams: info@cinema.lt  www.cinema.lt   maistasinamus.lt