Naujienos Anonsai Repertuaras   Cinema fb Pirk DVD Topai Apie Cinema.lt Paslaugos Reklama
Reklama
 
Filtruoti repertuarą pagal
           
PATKPŠSSav.
NAUJIENA
Lankytojų reitingas:
Rašyti komentarą
Visos naujienos
Senesnė naujiena
Naujesnė naujiena

Sausio 7 dieną, per Holivudo žvaigždės Nicolas Cage‘o gimtadienį, Jungtinėse Valstijose įvyko mistinio nuotykių filmo „Juodosios raganos metai“ premjera. JAV žiūrovai palankiai įvertino filmą – pelningiausių savaitgalio juostų sąraše jis užėmė trečiąją vietą, uždirbdamas kiek daugiau nei 10 milijonų dolerių. Vasario 18 dieną ši juosta atkeliaus ir į Lietuvos kino teatrus.

Kiek anksčiau Niujorke įvyko šio filmo peržiūra, į kurią susirinko filmo aktoriai ir kūrybinė komanda. Premjeros metu Nicolas Cage‘as buvo linksmai nusiteikęs, juokavo ir gyrėsi visiems, kad puikiai suvaldė žirgą – juostoje „Juodosios raganos metai“ aktorius pirmą kartą sėdo ant žirgo per savo 30 metų kino karjerą.

Per savo ilgą karjerą Nicolas Cage‘as yra suvaidinęs gerame pusšimtyje filmų, tačiau „Juodosios raganos metai“ aktoriui yra išsiskiriantis kūrinys.

Holivudo žvaigždė prisipažino, kad nuo pat vaikystės svajojo suvaidinti viduramžių riterį. Tačiau tik dabar, sulaukęs 47 metų, aktorius pagaliau įgyvendino savo troškimą. „Tai vaikystės svajonės išsipildymas. Vaidindavau riterį nuo pat mažens, savo namų kieme“, – sakė Nicolas Cage‘as.

Todėl aktorius net nesvarstė pasiūlymo – sutiko iš karto.

Maža to, filmas “Juodosios raganos metai“ gvildena ir mistines temas, kurios intriguoja N.Cage‘ą.

Juosta pasakoja apie XIV amžiaus kryžiaus karų riterį Beimeną, kuriam mirštantis kardinolas paveda užduotį – nugabenti į atokų vienuolyną jauną merginą, apkaltintą raganavimu ir sandėriu su velniu, kur jai turi būti įvykdyta ritualinė egzekucija. Riteris, praradęs tikėjimą žiauriuose kryžiaus žygiuose, abejoja tokių veiksmų teisumu ir merginos kalte. Tačiau netrukus Beimenui ir jo bendražygiams teks susidurti su tamsiosiomis jėgomis.

„Mane asmeniškai labai domina visokios mistinės paslaptys. Todėl mano darbas šiame filme yra labai nuoširdus“, – aiškino aktorius. Holivudo žvaigždė tvirtino, kad būtų ėjęs žiūrėti šio filmo, net jei jo nebūtų patvirtinę pagrindinio vaidmens atlikėju.

Mistiniai filmai – aktoriaus mėgstamiausi. Todėl N.Cage'as mėgavosi kiekviena akimirka, praleista filmavimo aikštelėje. Tiesa, aktorius neslepia, kad jo kūnas nebe toks koks buvo prieš 30 metų, kai jis pradėjo kino karjerą, todėl aktoriui teko išlieti nemažai prakaito. Mat šioje juostoje jam tenka jodinėti, mosuoti kardu, vilkėti sunkius riterio šarvus.

Juostą „Juodosios raganos metai“ režisavo Dominicas Sena, su kuriuo Nicolas Cage‘as dirbo kuriant dinamišką veiksmo filmą „Dingti per 60 sekundžių“.

“Juodosios raganos metai: buvo nufilmuoti Europoje – Vengrijoje, Austrijoje, Kroatijoje. Prieš pradedant filmuoti aktoriai keletą savaičių praleido gūdžiuose Europos miškuose, kad galėtų įsijausti į mistišką filmo atmosferą.

Aktorė Claire Foy, suvaidinusi jaunąją raganą, sakė, kad nemaža dalis scenų buvo filmuojama naktimis, todėl neretai šiurpuliai lakstydavo po kūną.

Tuo tarpu Nicolas Cage‘as prisipažino, kad norėtų dar kartą sugrįžti į Austriją, kuri jam paliko didžiulį įspūdį. „Austrijos miškuose buvo daug paslaptingų vietų, senovės šventyklų liekanų. Jautiesi tarsi būtum brolių Grimmų pasakoje ar magiškame miške“, – sakė Nicolas Cage‘as.


"Garsų pasaulio įrašų" informacija

  
Uždaryti
Jūs esate -  balsuotojas
Jūs įvertinote -  balais
Uždaryti
Uždaryti
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10

Naujienos aprašymas aplankytas kartų: 1092
1998-2020 e-Space™, kontaktams: info@cinema.lt  www.cinema.lt   maistasinamus.lt