Naujienos Anonsai Repertuaras   Cinema fb Pirk DVD Topai Apie Cinema.lt Paslaugos Reklama
Reklama
 
Filtruoti repertuarą pagal
           
PATKPŠSSav.
NAUJIENA
Lankytojų reitingas:
Rašyti komentarą
Visos naujienos
Senesnė naujiena
Naujesnė naujiena

Didžiausias pasaulyje kino tinklapis „IMDB“ paskelbė geriausių 2010 metų filmų dvidešimtuką.

Sąrašas buvo sudarytas pagal registruotų lankytojų atiduotus balsus, o tinklapis „IMDB“ yra laikomas autoritetingiausiu kino tinklapiu.

Pirmą vietą „IMDB“ lankytojų sudarytame reitinge užėmė fantastinis Christopherio Nolano trileris „Pradžia“, kur pagrindinį vaidmenį atliko Leonardo DiCaprio.

Antroje vietoje atsidūrė animacinis filmas „Žaislų istorija 3“. Trečią vietą užėmė biografinis filmas apie tinklapio „Facebook“ įkūrėją „Socialinis tinklalapis“.

Animacinis filmas „Kaip prisijaukinti slibiną“ įsitaisė ketvirtoje vietoje, o pirmąjį penketuką uždaro už poros savaičių Lietuvoje startuosiantis jubiliejinis – 50-as – „Walt Disney“ animacinis filmas „Ilgo plauko istorija“ (orig. „Tangled“).

Kino teatrų kasose gero rezultato neparodžiusi komedija „Kick-Ass“ sukurta pagal Mark Millar komiksus kino manų širdyse užėmė šeštą vietą.

Toliau išsirikiavo „Kuždesių sala“ (7 vieta), „Haris Poteris ir mirties relikvijos“ (8), „Skotas Pilgrimas prieš pasaulį“ (9) ir „Miestas“ (10).

Johnny Deppas, kino žiūrovus sužavėjęs vaidmenimis filmuose „Alisa Stebuklų šalyje“ ir „Turistas“ buvo pripažintas pagrindine prabėgusių metų žvaigžde.

Antra ir trečia vieta praėjusių metų geriausių aktorių reitinge atiteko vampyrų sagos „Saulėlydis“ aktoriams Kristen Stewart ir Robert Pattinson.

Priminsime, kad 2010 metų lapkritį žurnalas „Entertainment Weekly“ publikavo kasmetinį geriausių filmų TOP-10, kuriuos įvardino rašytojas Steven King. Savo geriausių filmų sąrašą paskelbė ir kultinis kino režisierius Quentin Tarantino, kuriame taip pat puikuojasi du „Disney“ animaciniai filmai „Žaislų istorija 3“ ir „Ilgo plauko istorija“.

Jubiliejinis ir pats brangiausias kino studijos „Walt Disney“ animacinis filmas „Ilgo plauko istorija“ Lietuvos kino teatruose pradedamas rodyti jau sausio 28 dieną. Lietuviškai filmą įgarsino Raminta Naujanytė-Bjelle, Ilona Balsytė, Tomas Žaibus, Algirdas Dainavičius, Saulius Prūsaitis, Gediminas Girdvainis, Andrius Kaniava, Gytis Balčiūnas, Artūras Šablauskas, Noja Žaurovaitė ir kiti.


"Forum Cinemas" informacija

  
Uždaryti
Jūs esate -  balsuotojas
Jūs įvertinote -  balais
Uždaryti
Uždaryti
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10

Naujienos aprašymas aplankytas kartų: 2028
1998-2020 e-Space™, kontaktams: info@cinema.lt  www.cinema.lt   maistasinamus.lt