Naujienos Anonsai Repertuaras   Cinema fb Pirk DVD Topai Apie Cinema.lt Paslaugos Reklama
Reklama
 
Filtruoti repertuarą pagal
           
PATKPŠSSav.
NAUJIENA
Lankytojų reitingas:
Rašyti komentarą
Visos naujienos
Senesnė naujiena
Naujesnė naujiena

Festivalis „LOL Filmai“ – tai pirmasis Lietuvoje trumpo metražo komedijų festivalis. Jei turi idėjų ir humoro jausmą, bet nerandi kur save išreikšti, šis festivalis kaip tik tau. Griebk filmuojantį įrenginį: kamerą, telefoną ar fotoaparatą ir rodyk, ką moki, svarbiausia, kad būtų linksma. „LOL filmai“ yra festivalis, kuris tave priims tokį, koks tu esi.

Susuk trumpą komediją (short’ą), kuri būtų ne ilgesnė kaip 3min. Patalpink savo šedevrą į youtube.com ir mestelk nuorodą mums. Tai turi padaryti iki vasario 15 d. Juokingiausias komedijas išrinks ekstravagantiškasis filmo “Zero” režisierius Emilis Vėlyvis, maištautojas Saulius Drunga, susukęs filmą “Anarchija Žirmūnuose”, kūrybingoji Jūratė Samulionytė, sukūrusi pirmąjį foto filmą filmą Lietuvoje, bei dviem sidabrinėmis gervėmis apdovanotas, filmo “Artimos šviesos“ režisierius Ignas Miškinis.  Visų, kurie sugebės nubaidyti žiemos miegą sukeltu juoku, laukia vertingi ir keliantys nuotaiką prizai.

Nuo vasario 19 d. linksmiausiai sukaltas komedijas galėsi išvysti kino teatre Cinamon, kur ir vyks apdovanojimai. Ką manai, galbūt tai tavo šansas būti pastebėtam ir pripažintam?

Festivalio “LOL filmai” metu galėsi išvysti ir lietuvišką pilno metražo komediją “Parodyk mane”. Nepaisant to, kad šis filmas buvo "No budget", vyriausiam komandos nariui yra 21-ieneri, prodiuserei vos 18 metų, o režisierius kol kas neturi net ir tiek, šis filmas jau sulaukė didelio susidomėjimo. Filme “Parodyk mane” vaidina ir profesionalūs Lietuvos aktoriai ir šou atstovai: Dj Black B, Andrius Žiurauskas, Ramūnas Šimukauskas, Birutė Prekevičiūtė ir Večeslavas Čistovas.


Festivalio rengėjų informacija

  
Uždaryti
Jūs esate -  balsuotojas
Jūs įvertinote -  balais
Uždaryti
Uždaryti
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10

Naujienos aprašymas aplankytas kartų: 1650
1998-2019 e-Space™, kontaktams: info@cinema.lt  www.cinema.lt   maistasinamus.lt