Naujienos Anonsai Repertuaras   Cinema fb Pirk DVD Topai Apie Cinema.lt Paslaugos Reklama
Reklama
 
Filtruoti repertuarą pagal
           
PATKPŠSSav.
NAUJIENA
Lankytojų reitingas:
Rašyti komentarą
Visos naujienos
Senesnė naujiena
Naujesnė naujiena

Aktorė Reese Witherspoon tikina, kad ji nėra išranki meilei ir pasimatymams.

Naujausias aktorės darbas – pagrindinis vaidmuo dramoje „Vanduo drambliams“ (ang. „water for Elephants“), kuriame R. Witherspoon filmavosi kartu su „Saulėlydžio“ sagos žvaigžde Robertu Pattinsonu.

„Nemeluosiu, jis labai, labai patrauklus vyras. Jis mielas, jautrus ir turi nuostabią šeimą“, - sako 34 metų amžiaus aktorė. Galų gale, aktorė netgi prisipažino, kad yra įsimylėjusi „Sutemų“ herojų Edwardą Culleną.

Nežiūrint į tai, kad aktorė šiuo metu draugauja su Jim Toth, ji sako, kad norėtų nueiti į pasimatymus su kitais. „Bėgant metams suprantam, kad darėme klaidas. Bet aš visada pasitikiu ir pasikliaunu savo intuicija ir kitiems patariu elgtis taip pat“, - aktorės žodžius cituoja žurnalas „USmagazine“.

Priminsime, kad nesenai „Holivudo Šlovės alėjoje“ aktorė R.Witherspoon gavo žvaigždę. Prireikė 20 metų, kad garbingoje žvaigždžių alėjoje ji gautų savąją  žvaigždę.

Iškilminga žvaigždės su blondinės vardu atidengimo ceremonija įvyko gruodžio pradžioje. Tai yra jau 2425 „Šlovės alėjos“ žvaigždė ir antras garbingas aktorės apdovanojimas po „Oskaro“, gauto 2006 metais už vaidmenį filme „Ties jausmų riba“ (ang. „Walk The Line“).

Pasveikinti aktorės atėjo ne tik giminės ir draugai, bet ir kolegos iš filmo „Vanduo drambliams“ filmavimo aikštelės. Ceremonijos metu aktorę lydėjo jos vaikinas, agentas J.Toth.

Drama „Vanduo drambliams“ Lietuvos kino teatruose pradedamas rodyti jau balandžio 15 dieną.

"Forum Cinemas" informacija

  
Uždaryti
Jūs esate -  balsuotojas
Jūs įvertinote -  balais
Uždaryti
Uždaryti
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10

Naujienos aprašymas aplankytas kartų: 940
1998-2019 e-Space™, kontaktams: info@cinema.lt  www.cinema.lt   maistasinamus.lt