Naujienos Anonsai Repertuaras   Cinema fb Pirk DVD Topai Apie Cinema.lt Paslaugos Reklama
Reklama
 
Filtruoti repertuarą pagal
           
PATKPŠSSav.
NAUJIENA
Lankytojų reitingas:
Rašyti komentarą
Visos naujienos
Senesnė naujiena
Naujesnė naujiena

Duodamas interviu per šiųmetinius Amerikos prodiuserių gildijos apdovanojimus, garsusis režisierius teigė, kad šiuo metu įtemptai rašo antrosios ir trečiosios filmo „Įsikūnijimas“ dalių scenarijus. Abi dalis ketinama filmuoti ir jų postprodukciją atlikti tuo pat metu, o numatytos filmų išleidimo datos yra 2014 ir 2015 metų gruodžio mėnesiai.

Pasak J. Camerono, antroje dalyje matysime beveik nepakitusią aktorių sudėtį. „Jei veikėjas liko gyvas pirmame filme, jis vienokia ar kitokia forma pasirodys ir antroje,“ - teigė kino kūrėjas.

Galiausiai režisierius pareiškė, kad dalis pajamų, gautų iš filmo tęsinių rodymo, bus paaukota aplinkosaugos tikslams. „Sutikau kurti „Įsikūnijimo“ tęsinius tik tuo atveju, jeigu šiais filmais bus pasiekti visai žmonijai rūpintys tikslai“, - sakė J. Cameronas.

Šiuo metu režisierius keliauja po pasaulį reklamuodamas savo naują prodiusuotą filmą „Sanctum“, pasakojantį apie pavojingus speleologų (urvų ir olų tyrinėtojų) nuotykius. Tikrais įvykiais paremta trimatė juosta Lietuvos kinuose pasirodys kovo 4 d.


Meed Films informacija

  
Uždaryti
Jūs esate -  balsuotojas
Jūs įvertinote -  balais
Uždaryti
Uždaryti
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10

Naujienos aprašymas aplankytas kartų: 1242
1998-2020 e-Space™, kontaktams: info@cinema.lt  www.cinema.lt   maistasinamus.lt