Naujienos Anonsai Repertuaras   Cinema fb Pirk DVD Topai Apie Cinema.lt Paslaugos Reklama
Reklama
 
Filtruoti repertuarą pagal
           
PATKPŠSSav.
NAUJIENA
Lankytojų reitingas:
Rašyti komentarą
Visos naujienos
Senesnė naujiena
Naujesnė naujiena

Prieš balandžio mėnesį įvyksiančią pasaulinę animacinio filmo „Rio“ premjerą filmo kūrėjai internete išplatino pirmas dvi savo 3D filmo minutes. Šiame trumpame filmuke pasakojama apie naminę papūgą Žydrūną, kuris vieną dieną nusprendė palikti savo jaukų narvelį ir patraukti į Rio de Žaneirą.

Kaip galima suprasti iš ekskursijos į pagrindinio herojaus vaikystę, istoriškai ši papūga ne visada buvo naminė. Režisierius Carlos Saldanha, nugludinęs savo meistriškumą „Ledynmečio“ trilogijoje, Žydrūną mėgins supažindinti su jo paties rūšimi – išskirtinai interneto vartotojams skirta animacinio filmo ištrauka stulbina spalvų gausa ir išradingumu.

Prieš filmo premjerą sukruto ir vieno populiariausių išmaniesiems telefonams skirto kompiuterinio žaidimo „Angry Birds“ kūrėjai, kurie išleido žaidimo papildymą su šia egzotiška gražiakalbe papūga. Patys „pikti paukščiukai“ greitai turės savo nuosavą internetinį serialą, todėl neverta nustebti išvydus juos ekranuose perpieštus kiek kitaip.

Lietuviškai filmą RIO įgarsina Saulius Baltrūnas, Pilypas Šmergelis, Neringa Nekrošiūtė, Rafailas Karpis, Vaidotas Martinaitis, Jurgis Damaševičius ir kiti.

Animacinis 3D filmas „Rio“ Lietuvos kino teatruose jau balandžio 22 dieną.


"Forum Cinemas" informacija

  
Uždaryti
Jūs esate -  balsuotojas
Jūs įvertinote -  balais
Uždaryti
Uždaryti
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10

Naujienos aprašymas aplankytas kartų: 2011
1998-2020 e-Space™, kontaktams: info@cinema.lt  www.cinema.lt   maistasinamus.lt