Naujienos Anonsai Repertuaras   Cinema fb Pirk DVD Topai Apie Cinema.lt Paslaugos Reklama
Reklama
 
Filtruoti repertuarą pagal
           
PATKPŠSSav.
NAUJIENA
Lankytojų reitingas:
Rašyti komentarą
Visos naujienos
Senesnė naujiena
Naujesnė naujiena

Saldi. Intriguojanti. Romantiška. Keista. Beprotiška. Su įsipareigojimais. Ir be jų. Visokia. Tikra meilė. Būtent į tokios meilės istorijas Valentino dieną kino centras „Multikino“ pasinerti kviečia visus meilės ir kino mėgėjus. Šeštadienį, vasario 12 d., startuoja širdžiai mielu turiniu ir piniginei patraukliomis kainomis gundantis Valentino dienos maratonas

Šeštadienio vakaras „Multikino“ prasidės romantiška drama „Paskutinė naktis“ (Last Night)  su populiariąja Keira Knightley ir moterų numylėtiniu Samu Worthingtonu. Antrasis Valentino dienos maratono filmas – netikėtų gyvenimo išbandymų istorija, arba pasakojimas apie tai, kaip stipriai kartais priešingybės traukia, „Po vienu stogu“ (Life as we know it). O filmų maratono finišo tiesiojoje lauks premjerinis filmas su realiausia pretendente į šių metų geriausios aktorės „Oskarą“ Natalie Portman ir pašėlusias fantazijas kurstančiu gražuoliu Ashtonu Kutcheriu – romantinė komedija „Be įsipareigojimų“ (No strings attached).

Romantiškiausias ir painiausias santykių istorijas pasakojantis filmų maratonas užbaigs Valentino dienai skirtas šeštadienio linksmybes „Ozo“ prekybos centre.

Šventinė Valentino dienos maratono trijų filmų kaina – vos 20 litų, o „Facebook“ draugams, žinantiems specialų slaptažodį, - tik 18 litų.

Įspūdingas Valentino maratonas – su trim naujais romantiniais filmais už geriausią kainą mieste!


Organizatorių informacija

  
Uždaryti
Jūs esate -  balsuotojas
Jūs įvertinote -  balais
Uždaryti
Uždaryti
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10

Naujienos aprašymas aplankytas kartų: 1123
1998-2020 e-Space™, kontaktams: info@cinema.lt  www.cinema.lt   maistasinamus.lt