Naujienos Anonsai Repertuaras   Cinema fb Pirk DVD Topai Apie Cinema.lt Paslaugos Reklama
Reklama
 
Filtruoti repertuarą pagal
           
PATKPŠSSav.
NAUJIENA
Lankytojų reitingas:
Rašyti komentarą
Visos naujienos
Senesnė naujiena
Naujesnė naujiena

Per pasaulį su trenksmu nugriaudėjusios „Saulėlydžio“ sagos ir merginų numylėtiniu iškart tapęs aktorius Robertas Pattinsonas viename iš nesenai duotų interviu atviravo intymių santykių tema.

Tiesa, 24 metų aktoriaus pasisakymai buvo tik apie erotines scenas kino ekrane. Pagal naujausią „Saulėlydžio“ dalies scenarijų, kuri šiuo metu filmuojama, Edwardas ir Bella praleidžia savo pirmąją vestuvinę naktį.

Pagrindinio vaidmens atlikėja, 20-metė Kristen Stewart yra aktoriaus mergina ir realiame gyvenime. Tačiau, anot R.Pattinsono, net ir šiuo atveju filmavimai vyko taip pat nejaukiai, kaip tai būna ir su kitomis aktorėmis. Jaunuolis pajuokavo, kad galutinis rezultatas filmuojant erotinę sceną, kaip ir žaidžiant „tvisterį“ (angl. „Twister“), tiesiogiai priklauso nuo to, kur partneris arba partnerė pastatys koją ar padės ranką, nes režisieriai ir čia vadovauja, kokius judesius aktoriai privalo atlikti.

Po filmavimo darbų pabaigos, R.Pattinson ir K.Stewrt, ne kartą yra prasitarę, kad jau pavargo nuo bendrų filmavimų ir tikisi, kad jiems pavyks sudalyvauti skirtinguose projektuose. Kol K.Stewart filmuojasi žymaus rašytojo Jack Kerouac knygos ekranizacijoje, R.Pattinsonui pasirodo jau šį balandį – Lietuvos kino teatruose pradedamas rodyti filmas „Vanduo drambliams“ (angl. „Water For Elephants“), kuriame R.Pattinson vaidina studentą veterinarą Didžiosios depresijos metais.

Pagal visame pasaulyje žinomą ir Lietuvoje išleistą to paties pavadinimo romaną sukurtas filmas pasakoja apie jaunuolį, kuris po tragiškos tėvų žūties meta universitetą ir prisijungia prie populiariausio pasaulyje keliaujančio cirko „Benzini Brothers“. Sekdamas savo tėvo pėdomis, trupėje vaikinas pradeda dirbti veterinaru, o netrukus sutinka ir įsimyli nuostabią moterį Marleną (akt. Reese Witherspoon). Deja, mergina ištekėjusi už charizmatiško, tačiau žiauraus ir negailestingo cirko gyvūnų dresuotojo Augusto (akt. Christoph Waltz).

Filmų „Aš esu legenda“ ir „Konstantinas“ režisieriaus Francis Lawrence filme susipina moralė, vyro ir moters tarpusavio santykiai, cirko trupės gyvenimo užkulisiai ir intriguojantis meilės trikampis.

„Vanduo drambliams“ Lietuvos kino teatruose pradedamas rodyti jau balandžio 15 dieną.

"Forum Cinemas" informacija

  
Uždaryti
Jūs esate -  balsuotojas
Jūs įvertinote -  balais
Uždaryti
Uždaryti
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10

Naujienos aprašymas aplankytas kartų: 1252
1998-2018 e-Space™, kontaktams: info@cinema.lt  www.cinema.lt   maistasinamus.lt