Naujienos Anonsai Repertuaras   Cinema fb Pirk DVD Topai Apie Cinema.lt Paslaugos Reklama
Reklama
 
Filtruoti repertuarą pagal
           
PATKPŠSSav.
NAUJIENA
Lankytojų reitingas:
Rašyti komentarą
Visos naujienos
Senesnė naujiena
Naujesnė naujiena

Kevinas Spacey teigia, kad po filmo „Amerikos grožybės“ užklupsi sėkmė paskatino jį ieškoti naujų iššūkių, tad jis pradėjo vaidinti teatre.

1999 metų juosta „Amerikos grožybės“, kurioje K. Spacey atliko pagrindinį vaidmenį, sulaukė itin gerų kritikų atsiliepimų, buvo nominuota ir laimėjo daugybę apdovanojimų, įskaitant tris „Oskarus“ - už geriausią metų filmą, geriausią režisūrą ir geriausią vyrišką vaidmenį. Pastarasis apdovanojimas atiteko K. Spacey.

Pasak aktoriaus, tokia sėkmė jį paskatino imtis ko nors naujo, tad jis nusprendė išbandyti  teatro sceną.

„Amerikos grožybės“ sulaukė tokios sėkmės, kokios, atvirai kalbant, aš tikrai nesitikėjau, - pasakoja aktorius, - Tada pamaniau: „Aš tai padariau. Mano svajonė išsipildė. O ką veikti dabar? 10 metų iš eilės vaidinti tokius pat vyrukus panašiuose filmuose?“ Supratau, kad išpildęs vieną savo svajonių, turiu susigalvoti ir imtis kitų – pradėti ką nors naujo.“

K. Spacey nusprendė išbandyti  jėgas  teatre ir tapo Londono „Old Vic“ teatro meno vadovu. „Norėjau pasinaudoti tą mane užklupusia sėkme ir nukreipti ją ten, kur jos labiausiai reikėjo. Tai nereiškia, kad aš pasitraukiau iš kino industrijos, tiesiog pasikeitė mano prioritetai ir tikslai – panorau užkariauti ir teatro sceną“, - prisipažino K. Spacey.

Sėkmė K. Spacey lydėjo ir ten. Šiemet jam buvo įteiktas Edwino Bootho vardo apdovanojimas už  nuopelnus teatrui.

Tačiau aktorius neapleido ir kino. Jau nuo kovo 4 d. K. Spacey bus galima pamatyti Lietuvos kino teatruose pasirodysiančiame naujame filme „Kazino Džekas“.

Filme K. Spacey įkūnija suktą Vašingtono lobistą, kurio sėkmę netikėtai užtemdo kriminalų ir skandalų šešėlis. Filmas sukurtas pagal tikrus įvykius ir realiai gyvenusio Džeko Abramofo istoriją. Pastarasis už įžūlias verslo machinacijas šiuo metu laiką leidžia kalėjimo kameroje.


Incognito Films informacija

  
Uždaryti
Jūs esate -  balsuotojas
Jūs įvertinote -  balais
Uždaryti
Uždaryti
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10

Naujienos aprašymas aplankytas kartų: 1007
1998-2020 e-Space™, kontaktams: info@cinema.lt  www.cinema.lt   maistasinamus.lt