Naujienos Anonsai Repertuaras   Cinema fb Pirk DVD Topai Apie Cinema.lt Paslaugos Reklama
Reklama
 
Filtruoti repertuarą pagal
           
PATKPŠSSav.
NAUJIENA
Lankytojų reitingas:
Rašyti komentarą
Visos naujienos
Senesnė naujiena
Naujesnė naujiena

Vos pasibaigus „Oskaro“ apdovanojimo ceremonijai, Holivude jau pradėta kalbėti apie kitų metų apdovanojimus ir galimus pretendentus į „Oskarus“. Kino apžvalgininkai spėja, kad šių metų „Oskaro“ laureatas Christianas Bale‘as („Kovotojas“) gali būti pretendentas ir į 2012 metų „Oskarą“.

   Aktorius šiuo metu filmuojasi žymaus kinų režisieriaus Yimou Zhang („Skraidantys durklai“) epiniame filme „13 Nankino gėlių“. Kinų superfilmas, kuriuo biudžetas viršija 90 milijonų dolerių, pasakoja, kaip 1937 metais Nankino mieste, kuris buvo Kinijos sostinė, japonų kariuomenė žiauriai išžudė tūkstančius kinų. Ch.Bale'as vaidina amerikietį vienuolį Džoną, išgelbėjusį nemažai nelaimingųjų. Filmas turėtų pasirodyti 2011 metų pabaigoje. Neabejojama, kad šis filmas bus vienas iš pretendentu į „Oskarus“, o Christianas Bale‘as – vienas pretendentų į geriausio aktoriaus titulą.

   Tuo tarpu daugiausia nominacijų 2012 metų „Oskarų“ apdovanojimuose pranašaujama dar nenufilmuotai Steveno Spielbergo juostai „Karo žirgas“. Filmas pasakoja apie berniuko draugystę su žirgu. Vaiko žirgas parduodamas karo kavalerijai ir išsiunčiamas į Pirmojo pasaulinio karo apkasus. Berniukas, būdamas per jaunas, kad galėtų įsirašyti į kariuomenę, slapta iškeliauja į mūšio lauką ieškoti savo draugo.

   Taip pat manoma, kad Davidas Fincheris, šįmet kiek netikėtai pralaimėjęs geriausio režisieriaus kategorijoje, vėl bus favoritu toje pačioje kategorijoje už Stiego Larssono bestselerio ekranizaciją – filmą „Mergina su drakono tatuiruote“.

   Kino apžvalgininkai daug tikisi ir iš ilgai laukto Terrence‘o Malicko mistinio filmo „Gyvybės medis“. Šio filmo žvaigždės Bradas Pittas ir Seanas Pennas, kritikų spėjimu, bus nominuoti geriausio aktoriaus ir geriausio antraplanio aktoriaus kategorijose.

   Nors šie spėjimai yra išankstiniai ir nemaža dalis minimų juostų net nėra nufilmuotos, tačiau galime prisiminti filmo „Pradžia“ pavyzdį, kuriam iš anksto buvo pranašaujama šviesi ateitis. Jis buvo vienas laukiamiausių 2010 metų filmų ir neapvylė lūkesčių – filmas uždirbo daugiau nei 800 milijonų dolerių ir laimėjo keturis „Oskarus“.

   Ar išankstinės kritikų prognozės pasitvirtins – sužinosime po metų. O šiuo metu Lietuvos kino teatruose jūs galite pamatyti „Oskaru“ apdovanotą Christiano Bale‘o vaidybą filme „Kovotojas“.


"Garsų pasaulio įrašų" informacija

  
Uždaryti
Jūs esate -  balsuotojas
Jūs įvertinote -  balais
Uždaryti
Uždaryti
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10

Naujienos aprašymas aplankytas kartų: 1832
1998-2021 e-Space™, kontaktams: info@cinema.lt  www.cinema.lt   maistasinamus.lt