Naujienos Anonsai Repertuaras   Cinema fb Pirk DVD Topai Apie Cinema.lt Paslaugos Reklama
Reklama
 
Filtruoti repertuarą pagal
           
PATKPŠSSav.
NAUJIENA
Lankytojų reitingas:
Rašyti komentarą
Visos naujienos
Senesnė naujiena
Naujesnė naujiena

Dokumentinio filmo-koncerto „Justin Bieber: niekada nesakyk niekada“ (orig. „Justin Bieber: Never Say Never“) režisieriaus versija bus 40 minučių ilgesnė, nei originalas. Apie tai praneša tinklapis „Collider“ ir duoda nuorodą į oficialų kompanijos „Insurge Pictures“, kūrusios filmą spaudos pranešimą. Ši neiškarpyta režisieriaus versija (orig. „director‘s version“) bus išleista kartu su filmo DVD. Kino teatruose pasirodysiantis originalus filmas trunka 105 minutes.

„Niekada nesakyk niekada“ pasakoja apie jaunojo atlikėjo Justino Bieberio kelią į sėkmę. Filmą režisavo Jon Chu, žinomas kaip filmo „Šokis hip-hopo ritmu 2. Gatvės“ ir „Šokis hip-hopo ritmu 3D“ kūrėjas. Filmas kainavęs 15 milijonų JAV dolerių kino teatruose jau uždirbo virš 52 milijonų ir sulaukė puikių įvertinimų iš gerbėjų minios.

Justinas Bieberis gimė 1994m. Kanadoje, kai jo mamai buvo 18 metų. Jis savarankiškai išmoko groti fortepijonu, gitara, mušamaisiais ir trimitu. Jaunuolis išgarsėjo po to, kai filmukai su jo pasirodymais pateko į „YouTube“. Šiuo metu atlikėjo diskografiją sudaro vienas pilnavertis studijinis albumas - „My World 2.0“.

Justin Bieber: niekada nesakyk niekada“ – tai netikėtai atrasto paauglio kelio į šlovę ir pasaulinį pripažinimą istorija. Pasakojimas apie tai, kaip paprastas vaikinukas, augęs be tėvo, tampa pasaulinio garso paauglių dievaičiu, savo talentu, užsispyrimu ir kryptingu ėjimu tikslo link pasiekusiu žvaigždes.

Dokumentinėje juostoje gausu dar niekam nematytų vaizdų iš mažojo Justino vaikystės, pirmųjų mokykloje ir gimtajame mieste surengtų pasirodymų įrašai bei kvapą gniaužiantys vaizdai iš 2010-ųjų pasaulinio koncertų turo „My World“. Čia išvysite vaikino artimuosius, vadybininkus, įtakingiausius muzikos pasaulio grandus, reiškiančius susižavėjimą mažąja pop muzikos žvaigžde ir atskleidžiančius dar niekam nežinomus faktus apie dainininką.

Lietuvos kino teatruose filmas-koncertas „Justin Bieber: niekada nesakyk niekada“ pradedamas rodyti balandžio 8 dieną.

"Forum Cinemas" informacija

  
Uždaryti
Jūs esate -  balsuotojas
Jūs įvertinote -  balais
Uždaryti
Uždaryti
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10

Naujienos aprašymas aplankytas kartų: 1455
1998-2020 e-Space™, kontaktams: info@cinema.lt  www.cinema.lt   maistasinamus.lt