Naujienos Anonsai Repertuaras   Cinema fb Pirk DVD Topai Apie Cinema.lt Paslaugos Reklama
Reklama
 
Filtruoti repertuarą pagal
           
PATKPŠSSav.
NAUJIENA
Lankytojų reitingas:
Rašyti komentarą
Visos naujienos
Senesnė naujiena
Naujesnė naujiena

Kino studija „Warner Bros.“ pranešė, kad paskutinės, septintosios, Hario Poterio dalies „Haris Poteris ir mirties relikvijos 2”, pasaulinė premjera įvyks liepos 7-ąją ypatingoje vietoje - Londono Trafalgaro ir Leicesterio aikštėse.

Šiose žymiausiose Londono vietose dar niekuomet nebuvo ištiestas raudonas kilimas ir, juo labiau, demonstruotas premjerinis seansas, o tai leidžia spėti, kad premjera taps viena įspūdingiausių, kada nors vykusių Anglijos sostinėje.

Aktoriai, filmo kūrėjai ir svečiai, susirinkę į premjerą, pradės vakarą Trafalgaro aikštėje, kurios didžioji dalis bus skirta viso pasaulio žiniasklaidos atstovams. Atskira zona bus skirta ir iš įvairių šalių atvykusiems gerbėjams. Vėliau aktoriai ir svečiai vyks į Leicesterio aikštę stebėti premjeros.

Londono miesto meras, Borisas Johnsonas sakė: “Visą praėjusį dešimtmetį mūsų dėmesys buvo prikaustytas prie Hario Poterio ir pagrindinio jo priešo, Valdovo Voldemorto kovos ir tai yra vienas iš labiausiai laukiamų filmų kino istorijoje. Neįsivaizduoju geresnės vietos tokiam didžiam ir reikšmingam įvykiui atšvęsti”.

Filme vaidins jau gerai pažįstama trijulė: Danielis Radcliffe`as, Rupertas Grintas ir Emma Watson.

Finalinę poteriados dalį “Haris Poteris ir mirties relikvijos 2” režisavo Davidas Yatesas (jis kūrė paskutines tris filmo dalis).

Kino teatruose filmas startuos liepos 15 dieną:


"ACME Film" informacija

  
Uždaryti
Jūs esate -  balsuotojas
Jūs įvertinote -  balais
Uždaryti
Uždaryti
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10

Naujienos aprašymas aplankytas kartų: 2107
1998-2020 e-Space™, kontaktams: info@cinema.lt  www.cinema.lt   maistasinamus.lt