Naujienos Anonsai Repertuaras   Cinema fb Pirk DVD Topai Apie Cinema.lt Paslaugos Reklama
Reklama
 
Filtruoti repertuarą pagal
           
PATKPŠSSav.
NAUJIENA
Lankytojų reitingas:
Rašyti komentarą
Visos naujienos
Senesnė naujiena
Naujesnė naujiena

Naujas Jameso Camerono prodiusuotas trimatis nuotykių filmas „Sanctum“ šį savaitgalį užkopė į Lietuvoje rodomų filmų dešimtuko pirmąją vietą. Filmo, pasakojančio apie urvų tyrinėtojų nuotykius, premjerą ypač džiugiai sutiko Lietuvos speleologai. Į kino centre „Multikino“ vykusį specialų seansą susirinko virš 150 speleologų iš įvairių šalies miestų. Prieš seansą jie surengė tikrą speleologų šou – kopė virvėmis, nuleistomis nuo prekybos centro „Ozas“ lubų, lydėjo žiūrovus į jų vietas kino salėje pasišviesdami ant speleologų šalmų įrengtais žibintuvėliais, prieš seansą parodė specialiai šiai progai sukurtą filmą apie Lietuvos speleologijos istoriją ir dabartį.

„Džiaugiamės, kad „Sanctum“ premjera tapo puikia proga susiburti beveik visiems Lietuvos speleologams. Jaučiame didelę aistrą šiam užsiėmimui, tai mūsų gyvenimo būdas. O pats filmas „Sanctum“ paliko didžiulį įspūdį. J. Cameronas dar kartą įrodė kad yra vienas iškiliausių nūdienos kino kūrėjų. 3D efektai nepakartojami,“ – po premjeros kalbėjo speleologų atstovas.

Filmas „Sanctum“ pasakoja apie Frenko Makgvairo – vieno garsiausių ir gerbiamiausių speleologų pasaulyje – vadovaujamą ekpediciją, kurios tikslas – atrasti dar neištirtus urvus ir pasiekti naujų speleologijos rekordų. Netikėtai žemės paviršiuje kilęs ciklonas sujaukia visus tyrinėtojų planus. Jie priversti ieškoti išsigelbėjimo požemio labirintuose. Filmas paremtas tikrais faktais.

Įspūdingas trimatis nuotykių filmas „Sanctum“ jau kinuose.

Nuotraukose – speleologų šventės akimirkos. Nuotraukos paimtos iš speleo.lt archyvo


Meed Films informacija

  
Uždaryti
Jūs esate -  balsuotojas
Jūs įvertinote -  balais
Uždaryti
Uždaryti
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10

Naujienos aprašymas aplankytas kartų: 1051
1998-2020 e-Space™, kontaktams: info@cinema.lt  www.cinema.lt   maistasinamus.lt