Naujienos Anonsai Repertuaras   Cinema fb Pirk DVD Topai Apie Cinema.lt Paslaugos Reklama
Reklama
 
Filtruoti repertuarą pagal
           
PATKPŠSSav.
NAUJIENA
Lankytojų reitingas:
Rašyti komentarą
Visos naujienos
Senesnė naujiena
Naujesnė naujiena

Vyresnioji karta neabejotinai prisimena auksine klasika virtusią juostą apie rimtą neišvaizdžią vadovę, kuri, užsimezgus romanui su kukliu pavaldiniu, pražysta it gražiausia gėlė ir suminkštėja kaip pliušinis meškiukas.  Ar dar prisimenate 1977-ųjų klasikinę E.Riazanovo komediją „Tarnybinis romanas“? Galbūt laikai ir pasikeitė, tačiau tarnybiniai romanai neišnyko. Jau kovo 25 dieną kino teatruose pamatysime naują ir modernią tos pačios meilės istorijos interpretaciją „Tarnybinis romanas. Dabartiniai laikai“, kuri turėtų sukelti nostalgiją vyresniajai kartai ir tapti puikia pramoga šiuolaikiniam jaunimui.

Liudmila Kalugina (akt. Svetlana Khodchenkova) - verslo ryklys, sėkmingos kompanijos savininkė. Ji atsidavusi darbui ir neturi jokio asmeninio gyvenimo. Anatolijus Novoselcevas (akt. Vladimir Zelenskij) - jos pavaldinys, finansų analitikas. Namuose jo kasdien laukia dvi dukros. Gyventų sau Liudmila ir Anatolijus ramiai ir atskirai, tekėtų jų gyvenimai nusistovėjusia ir gerai pažįstama vaga: ji kariautų su konkurentas, jis - kapstytųsi popierių šūsnyje ir augintų dukreles... Tačiau netikėtai - tiek jiems patiems, tiek aplinkiniams - tarp vadovės ir pavaldinio užsimezga aistringas tarnybinis romanas.

Šių dienų vienos didžiausių Rusijos kino žvaigždžių Svetlana Khodchenkova bei Vladimir Zelenskij įsimylėjėlius vaidina jau nebe pirmą kartą. Kartu juos galėjome pamatyti ir daug simpatijų sulaukusioje komedijoje „Liubov v bolshom gorode“ bei dar sėkmingesniame jos tęsinyje. Filmą puošia ir lietuviams puikiai iš serialo „Auklė“ bei šou „Ugnis ir ledas“ pažįstama Anastasija Zavorotniuk.

Pabandėme palyginti puikiai pažįstamą filmo versiją ir linksmą šių laikų perdirbinį, kurį kino teatruose galėsite pamatyti jau nuo kovo 25 dienos:

O čia galime pamatyti, kaip buvo kuriami skirtingų laikų „Tarnybiniai romanai“:


"ACME Film" informacija

  
Uždaryti
Jūs esate -  balsuotojas
Jūs įvertinote -  balais
Uždaryti
Uždaryti
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10

Naujienos aprašymas aplankytas kartų: 1654
1998-2020 e-Space™, kontaktams: info@cinema.lt  www.cinema.lt   maistasinamus.lt