Naujienos Anonsai Repertuaras   Cinema fb Pirk DVD Topai Apie Cinema.lt Paslaugos Reklama
Reklama
 
Filtruoti repertuarą pagal
           
PATKPŠSSav.
NAUJIENA
Lankytojų reitingas:
Rašyti komentarą
Visos naujienos
Senesnė naujiena
Naujesnė naujiena

Holivudas jau dabar kalba apie tai, kad „Hario Poterio karta“ užaugo, todėl nėra geresnio laiko už esamąjį populiariajai sagai užbaigti.  Į kino istoriją patekti žadanti naujausia ir paskutinė, septintoji, Poteriados dalis „Haris Poteris ir Mirties relikvijos. 2 dalis” kino teatruose pasirodys jau po šimto dienų.

Filmo kūrėjai, ilgai tampę smalsių gerbėjų nervus, tik dabar suteikė galimybę bent akies krašteliu pažvelgti, kas vyks paskutinėje dalyje ir pakvietė į filmavimo užkulisius. Vienoje laukiamiausių šių metų juostų, kurią režisavo paskutines tris dalis sukūręs Davidas Yatesas, vėl pamatysime puikiai pažįstamus Danielį Radcliffe`ą, Emmą Watson, Rupertą GrintąBonnie Wright, Ralphą Fiennesą.

Visai neseniai kino studija „Warner Bros.“ pranešė, filmo pasaulinė premjera įvyks liepos 7-ąją Londono Trafalgaro ir Leičesterio aikštėse. Šiose žymiausiose Londono vietose dar niekuomet nebuvo ištiestas raudonas kilimas ir, juo labiau, demonstruotas premjerinis seansas, o tai leidžia spėti, kad premjera taps viena įspūdingiausių, kada nors vykusių Anglijos sostinėje.

Tiesa, septintosios J.K. Rowling knygos ekranizaciją buvo planuojama skaidyti į tris dalis, tačiau vėliau atsisakyta šio finansiškai patrauklaus varianto. Liepos 15 dieną Lietuvos kino teatruose pasirodysianti paskutinioji dalis žada būti išleista trimačiu formatu ir su trenksmu užbaigti dešimtmetį trukusią ir visame pasaulyje pažįstamo burtininko galio turinčio berniuko istoriją.

O kol kas pažvelkime, kaip buvo kuriama juosta:


"ACME Film" informacija

  
Uždaryti
Jūs esate -  balsuotojas
Jūs įvertinote -  balais
Uždaryti
Uždaryti
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10

Naujienos aprašymas aplankytas kartų: 1866
1998-2020 e-Space™, kontaktams: info@cinema.lt  www.cinema.lt   maistasinamus.lt