Naujienos Anonsai Repertuaras   Cinema fb Pirk DVD Topai Apie Cinema.lt Paslaugos Reklama
Reklama
 
Filtruoti repertuarą pagal
           
PATKPŠSSav.
NAUJIENA
Lankytojų reitingas:
Rašyti komentarą
Visos naujienos
Senesnė naujiena
Naujesnė naujiena

Juosta „Justinas Bieberis: niekada nesakyk niekada“ (orig. „Justin Bieber: Never Say Never“) per pusantro mėnesio trunkantį demonstravimą JAV kino teatruose surinko 72,2 milijonus dolerių, praneša tinklapis „Billboard“. Rezultatas – pagal kasų pajamas juosta tapo pačiu sėkmingiausiu koncertiniu filmu Šiaurės Amerikoje.

Iki šiol JAV teritorijoje rekordininku buvo filmas apie pop karalių Michaelį Jacksoną „This Is It“, kino teatruose pasirodęs 2009 metų rudenį. Jo uždarbis Amerikoje buvo 72,1 milijono dolerių. Filmas apie M.Jacksoną kol kas dar lyderiauja pagal pasaulinio kino teatrų uždarbius. Už JAV ribų juosta surinko 189 milijonus dolerių (bendras filmo uždarbis viršijo 261 milijoną).

Bieberio filmas-koncertas šiuo metu už JAV ribų tik įsibėgėja. Į Lietuvą filmas atkeliauja balandžio 6 dieną. Dar didesnę sėkmę specialistai filmui prognozuoja Lotynų Amerikoje, kur Justinas Bieberis yra be galo populiarus.

Justinas Bieberis – septyniolikmetis Kanados pop dainininkas. Populiarumą dainininkas pelnė po to, kai jo mama portale „YouTube“ patalpino filmukus su jo dainomis. Šiuo metu atlikėjo diskografijoje viso labo vienas pilnavertis studijinis albumas – 2010 pavasarį išleistas „My World 2.0“. Medžiaga filmui „Justinas Bieberis: niekada nesakyk niekada“ buvo nufilmuota pernai metais vykusio koncertinio turo metu. Filmą režisavo Jon Chu, žinomas kaip filmo „Šokis hip-hopo ritmu 2. Gatvės“ ir „Šokis hip-hopo ritmu 3D“ kūrėjas.


"Forum Cinemas" informacija

  
Uždaryti
Jūs esate -  balsuotojas
Jūs įvertinote -  balais
Uždaryti
Uždaryti
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10

Naujienos aprašymas aplankytas kartų: 1681
1998-2020 e-Space™, kontaktams: info@cinema.lt  www.cinema.lt   maistasinamus.lt