Naujienos Anonsai Repertuaras   Cinema fb Pirk DVD Topai Apie Cinema.lt Paslaugos Reklama
Reklama
 
Filtruoti repertuarą pagal
           
PATKPŠSSav.
NAUJIENA
Lankytojų reitingas:
Rašyti komentarą
Visos naujienos
Senesnė naujiena
Naujesnė naujiena

Lietuvoje šį savaitgalį pasirodysianti romantinė komedija „Suvaidink mano žmoną“ tapo dvyliktuoju Adamo Sandlerio filmu, kuris sugebėjo uždirbti daugiau kaip 100 milijonų dolerių. Beje, ši juosta taip pat yra antroji, kuri šią kartelę sugebėjo peržengti šiais metais (pirmoji – animacinis filmukas „Rango“). Iki šiol daugiausiai uždirbusi A. Sandlerio juosta buvo „Kietas tėtušis“, sugebėjusi susižerti 163,5 milijonus dolerių.

Eddie Murphy yra suvaidinęs devyniuose filmuose, peržengusiuose 100 mln, Benas Stilleris  - aštuoniuose, Vincas Vaughnas ir Owenas Wilsonas – septyniuose, Willas Ferrellas – penkiuose.

Komedijoje „Suvaidink mano žmoną“ A. Sandleris vaidina su sena gera savo drauge (jiedu jau kelis dešimtmečius buvo pažįstami dar prieš tapdami Holivudo žvaigždėmis)  Jennifer Aniston. Jiedu pasakoja linkmą ir gana painią istoriją pasakoja apie Denį (akt. Adamas Sandleris) — daug pasiekusį ir pasiturintį plastikos chirurgą, kuris savo vienatvę praskaidrina viliodamas moteris melaginga istorija apie tai, kad yra nelaimingai vedęs.

Bet pagaliau jis sutinka svajonių merginą — Palmer (akt. Brooklyn Decker), kuriai nenusiteikęs meluoti ir išties nemeluoja. Deja, jo ankstesni melai pakiša koją: Palmer randa vestuvinį žiedą, kuriuo Denis naudodavosi kaip jauku merginoms „kabinti“. Bijodamas pripažinti tiesą, jis sumeluoja merginai, jog skiriasi su žmona.

Denis įkalba savo ištikimą padėjėją Kateriną (akt. Jennifer Aniston) suvaidinti jo žmoną, su kuria netrukus išsiskirs. Tačiau vienas melas gimdo kitą ir užverda tikra košė. Palmer pažintis su Denio „žmona“ baigiasi bendra kelione į Havajus, į painią istoriją įtraukiami ir Katerinos vaikai. Havajuose Denio, Katerinos ir Palmer laukia savaitgalis, pakeisiantis jų visų gyvenimus.

Nuotaikingas pasakojimas apie trumpas melo kojas jau pelnė žiūrovų simpatijas abejose Atlanto pusėse. Vien tik JAV komedija jau penktą savaitę yra populiariausių filmų dešimtuke. Ironizuodamas Adamas Sandleris sako, kad filmas greičiausiai toks populiarus todėl, kad moterims patinka žiūrėti, kaip jas apgaudinėja vyrai.

Premjeros proga paklausėme, ką apie vyrus, žmonas bei jų santuokas galvoja vaikai:

Romantinė komedija, kurioje vaidina puikūs Holivudo aktoriai Lietuvos kino teatruose - jau nuo šio penktadienio, balandžio 1 dienos.

 
"ACME Film" informacija

  
Uždaryti
Jūs esate -  balsuotojas
Jūs įvertinote -  balais
Uždaryti
Uždaryti
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10

Naujienos aprašymas aplankytas kartų: 1788
1998-2021 e-Space™, kontaktams: info@cinema.lt  www.cinema.lt   maistasinamus.lt