Naujienos Anonsai Repertuaras   Cinema fb Pirk DVD Topai Apie Cinema.lt Paslaugos Reklama
Reklama
 
Filtruoti repertuarą pagal
           
PATKPŠSSav.
NAUJIENA
Lankytojų reitingas:
Rašyti komentarą
Visos naujienos
Senesnė naujiena
Naujesnė naujiena

Sveiki, cinema.lt lankytojai,

Prasidėjęs antrasis pavasario mėnuo bando mūsų kantrybę – kada prasidės šiltos dienos ir pasitrauks žiemiški orai? Taip pat palydėję kovą atsisveikinome ir su “Kino pavasariu” – didžiausiu Lietuvoje kino festivaliu, kasmet sutraukiančio būrius kino mėgėjų, norinčių pamatyti naujausius, įdomiausius, reikšmingiausius Europos ir pasaulio kino kūrėjų darbus. Šiemet kai kurie festivalio filmai buvo tokie populiarūs, kad festivalis pratęsiamas dar vienai savaitei. Žiūrovų dėmesio lauks Bolivijos juosta “Pietinis rajonas”, pasakojanti apie turtingųjų namuose jaučiamus visuomenės pokyčius ir nufilmuota nesustojančia kino kamera, taip pat “žiūroviškiausiu” festivalio filmu išrinktas bendras Prancūzijos ir Kanados filmas “Moteris, kuri dainuoja”. Paskutinį kartą bus galima išvysti ir mistišką juostą apie gyvenimo ir mirties skirtį “Keista Andželikos istorija”,  išmintimi ir šmaikštumu dvelkiantį filmą “Pirminių skaičių vienatvė” bei itin palankaus kritikų i žiūrovų vertinimo sulaukęs filmas “Patvirtinta kopija”. Ilgų filmų mėgėjams – paskutinė proga išvysti net penkias valandas trunkantį filmą “Karlosas Šakalas”. Nepraleiskite ir daug emocijų keliančio filmo “Kamera Nr. 211”, pasakojančio apie kalėjimo realybę, bei “Baladės liūdnajam trimitui” – cirko, kuriame yra vietos ir tikram gyvenimui. Prancūzų juosta “Mamutas” laukia visų, kurie turi drąsos leistis į kelionę po savo paties gyvenimą, o Š.Barto “Eurazijos aborigenas” atkakliai keliauja  keliais ir šunkeliais ten, kur jo jau niekas nelaukia. Paskutiniai “Kino pavasario” seansai – puiki proga susipažinti su geriausiais festivalio filmais ir taip suspėti į nuvažiuojantį traukinį. Kito teks laukti metus.

Džiugi žinia yra ta, kad kai kurios juostos sėkmingai pildo kino teatrų repertuarus. Žavi ir jaudinanti drama “Tėve mūsų, kuris esi medyje” pasakoja mirties ir tikėjimo pasaką. Kas atsitinka, kai iš šio pasaulio išeina žmogus, nuo kurio priklausė visos šeimos gerovė? Kaip atsisveikinti su tuo, kurio egzistavimas – gyvybiškai būtinas? Netikėtai mirus šeimos tėvui, našle likusi žmona ir trys maži vaikai skirtingai priima susitikimą su mirtimi. Vieni jį ignoruoji, kiti priima, o jauniausioji dukra prisimena reinkarnaciją ir įtiki tėvo sielos įsikūnijimu į greta namų stovintį medį. Gyvas milžiniškas augalas – jos vaikystės stabilumo garantas, vienintelis jai suvokiamas ryšys su mirusiųjų pasauliu. Tačiau tas pats medis pradeda kelti grėsmę šeimos namui  ir tenka rinktis – stebuklingas medis ar namai. Pasirinkimas nelengvas, tačiau filmas apie tai ir kalba – kaip pasirinkti teisingai ir išmintingai. Visa tai nufilmuota nepaprastai šviesiai, džiugiai ir jaudinančiai. “Tėve mūsų, kuris esi medyje” – puiki juosta gražiai savaitgalio popietei.

Šią savaitę kino teatruose pasirodo premjera – siaubo trileris “Egzorcizmas”. Tai – dar viena istorija apie daugeliui nežinomas ir nuo visuomenės slepiamas paslaptis apie demonų įtakų pasauliui. Ir tai – ne tik bažnyčios paslaptis. Naujasis “Egzorcizmas”, paremtas tikrais faktais, ne tik atskleidžia, koks sudėtingas ir paslaptingas yra demonų įvarymo procesas, bet ir verčia susimąstyti – gal demonai iš tikro egzistuoja? Jei esate netikintis nei Dievu, nei velniu, jums šis filmas – puiki proga dar kartą peržiūrėti savo įsitikinimus. Galbūt nauji faktai padės geriau suprasti neregimąją šio pasaulio pusę? Filme “Egzorcizmas” puikų vaidmenį sukūrė Anthony Hopkins, kuris vėl sugrįžta prie rimtų vaidmenų. Bus baisu.

Artėjant Velykoms, kino teatruose pradeda suktis ir komedija “OP”, kuri, dubliuota lietuviškai, puikiai tiks ir tėvams, ir vaikams, istorija paprasta – jaunas ir maištingas zuikis Velykis visiškai nenori tęsti savo tėvo darbo ir dalinti margučių, jam labiau prie širdies – muzika. Ir atsitinka taip, kad Velykis savo pareigas perleidžia Fredžiui – bedarbiui, kurio automobilis patrenkia zuikį. Kaip tokia proga nepasinaudosi? Filmas smagus ir leis prisiminti, kokie spalvingi ir gražūs yra velykiniai margučiai.

Komedija “Suvaidink mano žmoną” parodys, kad melo kojos trumpos. Ir kartais jos neša tiesiai į meilės glėbį.

Gražios savaitės su kinu. 


www.cinema.lt informacija

  
Uždaryti
Jūs esate -  balsuotojas
Jūs įvertinote -  balais
Uždaryti
Uždaryti
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10

Naujienos aprašymas aplankytas kartų: 2085
1998-2020 e-Space™, kontaktams: info@cinema.lt  www.cinema.lt   maistasinamus.lt