Naujienos Anonsai Repertuaras   Cinema fb Pirk DVD Topai Apie Cinema.lt Paslaugos Reklama
Reklama
 
Filtruoti repertuarą pagal
           
PATKPŠSSav.
NAUJIENA
Lankytojų reitingas:
Rašyti komentarą
Visos naujienos
Senesnė naujiena
Naujesnė naujiena

Niekas neabejojo, kad graikiško kraujo ir painią „neholivudinę“ pavardę turintis komikas Zachas Galifianakis yra visiškas nutrūktgalvis, tačiau kad vyras sutiks nuogas gultis į vonią ir turkštis joje su gyvais ančiukais – niekas nesitikėjo. Tiesa, tokias maudynes jam teko iškęsti tik fotosesijos populiariam žurnalui „GQ“ metu, o vėliau nuotraukos, keldamos daug juoko ir net apkalbų, apkeliavo visą pasaulį. Kita fotografija leidinyje – ne ką mažiau skandalinga: 41-erių aktorius, mūvėdamas trumpikes, guli ant kareivinių gulto, šalia mėtosi, kaip jis pats sako „trys svarbiausi kario atributai“: ginklas, gertuvė su neaiškiu, bet atpalaiduojančiu gėrimu, bei pornografiniai žurnalai.

Žurnale taip pat spausdinama paties filmų „Pagirios Las Vegase“, „Aukštyn!” bei “Vingiuotas kelias namo” Z. Galifianakis parašyta žinutė, pavadinimu „Pasaulis užknisa, bet aš turiu planą“:

„Sveiki, mano vardas Zach Galifianakis. Visi žinome, kad dabar mūsų planeta išgyvena ne pačius geriausius laikus. Čia tiek daug problemų ir tiek mažai jas sprendžiančių žmonių. Ta proga, žurnalas „GQ“ manęs, genijaus, paprašė parašyti pareiškimą, kuriame būtų nagrinėjamos itin opios temos. Ir tai turėtų viską išspręsti.

Daug ką naujo supratau ir išmokau naujausio savo filmo „Pagirios Tailande“ filmavimo aikštelėje. Tęsinio „Pagirioms Las Vegase“ labai reikėjo, nes liko tokių nebaigtų problemų, kaip mano herojaus storumas ir Mike`o Tysono meilė balandžiams. Filmavimai vyko Tailande, nes tik čia įmanoma pakovoti su gaujomis benamių šunų. Be to, drauge vaidino Bradley Cooperis bei Edas Helmsas, tokios kompanijos atsisakyti buvo neįmanoma.

Tačiau gana apie šou verslą! Pakalbėkime apie rimtus reikalus. Pasaulis dar niekada nebuvo toks susimovęs, kaip šiuo metu. Kodėl šia žinute gelbėju Žemę? Nes įžymybės į viską turi savo unikalų požiūrį, be to, mes patys sau skiriame apdovanojimus ir dėl to nė kiek nesigėdijame”.

Šmaikštųjį ir žodžio kišenėje niekada neieškantį Z. Galifianakisą be ančiukų, tačiau Bankoke ir su beždžionėle, galėsime kino teatruose pamatyti jau nuo balandžio 27 dienos.

Kol kas jūsų dėmesiui – neseniai „S“ ženklu pažymėtas ir kino teatruose uždraustas filmo anonsas:


"ACME Film" informacija

  
Uždaryti
Jūs esate -  balsuotojas
Jūs įvertinote -  balais
Uždaryti
Uždaryti
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10

Naujienos aprašymas aplankytas kartų: 1721
1998-2020 e-Space™, kontaktams: info@cinema.lt  www.cinema.lt   maistasinamus.lt