Naujienos Anonsai Repertuaras   Cinema fb Pirk DVD Topai Apie Cinema.lt Paslaugos Reklama
Reklama
 
Filtruoti repertuarą pagal
           
PATKPŠSSav.
NAUJIENA
Lankytojų reitingas:
Rašyti komentarą
Visos naujienos
Senesnė naujiena
Naujesnė naujiena

Jauna Holivudo žvaigždė Amanda Seyfried Londone vykusioje naujausio jos filmo „Raudonkepuraitė“ premjeroje prisipažino, kad visai neseniai nusipirko ponio iškamšą. Pastarasis mirė būdamas vos trijų savaičių amžiaus. „Man labai patinka iškamšos. Nesuprantu, kodėl kitiems tai atrodo keista. Jis toks miniatiūrinis. Jau nusprendžiau, kad stovės mano namuose Los Andžele“, - sako aktorė.

Ponio iškamšą 25-erių žvaigždė rado Prancūzijoje, kur lankėsi kartu su savo naujuoju draugu, taip pat aktoriumi, Ryanu Phillippe`u.

Pasirodo, mergina jau senokai turi itin neįprastą hobį – ji domisi taksidermija ir kolekcionuoja gyvūnų iškamšas: „Tai panašu į meną. Gerą ir gražų meną. Mano Antoine (taip pavadinau naujausią savo pirkinį) kaip tik šiuo metu yra laivu gabenamas į Los Andželą. Tikiuosi, kad Antoine taps geru mano mylimo aviganio Finno draugu“.

Keistybių aktorė turi ir daugiau. Pavyzdžiui, idealios figūros aktorė paniškai bijo viešumoje pasirodyti su maudymosi kostiumėliu, renka ir užsirašinėja juodojo humoro anekdotus, rytais daro pratimus burnai atpalaiduoti. „O keisčiausia yra tai, kad net nebando savo keistybių slėpti“, - sako „Daily Mail“ pramogų apžvalgininkas. 

Neįprastų pomėgių turinčią gražuolę A.Seyfried, kuri vadinama naujosios kartos Nicole Kidman,  jau nuo šio penktadienio pamatysime mistinėje pasakoje „ne vaikams“ „Raudonkepuraitė“. Populiariojo „Saulėlydžio“ režisierės Catherine Hardwicke naujausias darbas pasakos apie kaimelį sudrebinusį vilkolakį, kuris dienomis virsta normaliu žmogumi. Po to, kai jis nužudo Valeri (akt. A.Seyfried) seserį, žmonės pasimeta: gal vilkolakiu naktimis virsta jų giminaitis, kaimynas ar net šeimos narys?

Leonardo DiCaprio prodiusuotas mistinis trileris, kuriame naujai ir šiuolaikiškai papasakota Raudonkepuraitės istorija, Lietuvos kino teatruose – jau nuo balandžio 22 dienos.


"ACME Film" informacija

  
Uždaryti
Jūs esate -  balsuotojas
Jūs įvertinote -  balais
Uždaryti
Uždaryti
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10

Naujienos aprašymas aplankytas kartų: 1268
1998-2019 e-Space™, kontaktams: info@cinema.lt  www.cinema.lt   maistasinamus.lt