Naujienos Anonsai Repertuaras   Cinema fb Pirk DVD Topai Apie Cinema.lt Paslaugos Reklama
Reklama
 
Filtruoti repertuarą pagal
           
PATKPŠSSav.
NAUJIENA
Lankytojų reitingas:
Rašyti komentarą
Visos naujienos
Senesnė naujiena
Naujesnė naujiena
Balandžio 15 dieną žvaigždžių būrys iš viso pasaulio susirinko ant raudono kilimo Rio de Žaneire į filmo „Greiti ir įsiutę 5“ pasaulinę premjerą. Eilinė kultinės filmų serijos dalis tęsia to paties Dominico Toretto ir Brian O'Connerio istoriją.

Šį kartą pagrindiniai herojai kartu su grupe geriausių gatvės lenktynininkų varžysis su valdžios atstovais ir blogais vyrukais, kas geriau valdo greitus automobilius. Aktoriui Vin Diesel, kuris įkūnijo pagrindinį herojų, filmavimai vieno iš miestų lūšnynuose pasirodė nuostabūs ir netikėti. Jis netgi prisipažino, kad jį labai sunku atplėšti nuo kino kameros.

Filmą „Greiti ir įsiutę 5“ daugiausiai filmavo Los Andžele ir Rio de Žaneire, o režisavo  visiems žinomas Justin Lin.

„Kaip filmo režisierius aš noriu filmuoti kadrus tose vietose, kurios aprašytos scenarijuje, tačiau problema slypi tame, kad kartais tai būdavo dideli miestai. Ir kuomet aš klausdavau, ar galiu uždaryti 20 kvartalų, kad nufilmuočiau gaudynes, atsakymas būdavo – „ne“ ir tai yra žiauru. Todėl mes nuoširdžiai nėrėmės iš kailio, kad susuktume šį filmą“ – kalbėjo režisierius Justin Lin.

Aktorius Paul Walker, suvaidinęs buvusį policininką Brianą O'Connerį, savo personažą vystė dešimt metų, nuo to laiko, kai kino teatruose pasirodė pirmoji filmo „Greiti ir įsiutę“ dalis, todėl jo požiūris į gyvenimą, kaip ir jo personažo požiūris, kažkiek pasikeitė.

„Kuomet jūs suprantate, kad ne viskas yra tik juoda arba balta, gėris ne visada yra gėris, o blogis nebūtinai yra blogis, jūs suprantate, kad turite tai jausti širdimi. Mano herojus praktiškai įsimylėjo Dominicą Toretto – jis lyg vyresnysis brolis, tėvas, kurio niekada nebuvo“ – sako aktorius Paul Walker.

Jordanai Brewster, kuri vaidina Mia Toretto, filmavimai tapo savotišku grįžimu į praeitį, nes būtent Brazilijoje žvaigždė praleido savo vaikystę. Greičiausiai, malonūs prisiminimai padarė didelę įtaką aktorei, todėl ji be pertraukos gyrė savo kolegas – aktorius.

„Tai aktoriai, su kuriais man visada patogu, su kuriais mėgstu dirbti, kurie iš tikrųjų yra lojalūs vienas kitam“ – sakė aktorė.

Oficialiai Lietuvos kino teatruose penktoji filmo „Greiti ir įsiutę“ dalis startuoja balandžio 29 dieną.


"Forum Cinemas" informacija

  
Uždaryti
Jūs esate -  balsuotojas
Jūs įvertinote -  balais
Uždaryti
Uždaryti
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10

Naujienos aprašymas aplankytas kartų: 1414
1998-2020 e-Space™, kontaktams: info@cinema.lt  www.cinema.lt   maistasinamus.lt