Naujienos Anonsai Repertuaras   Cinema fb Pirk DVD Topai Apie Cinema.lt Paslaugos Reklama
Reklama
 
Filtruoti repertuarą pagal
           
PATKPŠSSav.
NAUJIENA
Lankytojų reitingas:
Rašyti komentarą
Visos naujienos
Senesnė naujiena
Naujesnė naujiena

Sveiki, cinema.lt skaitytojai,

Gražūs pavasariški orai ne vienam susuko galvas ir priminė pramogas po atviru dangumi. Tačiau jei pirmieji saulės spinduliai atrodo per karšti, o lietaus taip ir nesulaukiančios gatvės – per daug dulkėtos, primename, kad kino teatrų salėse jūsų laukia subalansuota oro temperatūra ir malonūs spragintų kukurūzų aromatai – ko gi daugiau reikia geram vakarui su draugais? Ypač žinant, kad šią savaitę kino teatrų repertuaras pilnas pavasariškų siurprizų ir linksmybių.

Bene smagiausiai nuteiks ir gerą nuotaiką iki pat tikrosios vasaros dovanos animacinis trijų dimensijų filmukas “Rio”, kurio personažai kalbės ne nesuprantamomis papūgų ir kitų paukščių giesmėmis, o lietuvių kalba. Papasakoti jie tikrai turi ką, o kai veiksmas vyksta tokiame milžiniškame mieste kaip Rio, tai nuotykių ir smagių situacijų netrūksta. Filmas mažiesiems žiūrovams primins, kad svarbu savo baimes nugalėti ir pamokys, kaip tai padaryti ne galvos, o širdies pagalba. Na, o vyresniems žiūrovams tikrai patiks spalvingas Rio paplūdimys, braziliškos muzikos garsų išprovokuoti šokiai ir, žinoma, meilės istorija – vyrai ir moterys nesusikalba net tada, kai jie paukščiai. Ir mažiems ir dideliems rekomenduojame pasimėgauti ir trijų dimensijų vaizdu – jis kaip niekad spalvingas ir paveikus.

Jei vasariškos pramogos dar netraukia ir jau spėjote pasiilgti žiemos, į sniegingą mišką ir apsnūdusį kaimelį pakvies filmas “Raudonkepuraitė”, kuris tikrai patiks visiems istorijų apie vilkolakius gerbėjams. Šį kartą “Raudonkepuraitė” – tai ne linksma pasaka vaikams, o paslaptingas pasakojimas apie tarp miškų tūnantį kaimelį, kuris savo ramybę ir saugumą perka labai didele kaina – aukomis miškuose klaidžiojančiam vilkolakiui. Baisiausia, kad gyvulių aukų jam nebeužtenka, ir kaimelis turi paaukoti merginą. Tačiau baisaus žvėries apetitas tik auga ir artėja laikas naujoms aukoms. Šiame kaimelyje gyvenančiai Valerei – jaunai merginai, mylinčiai savo išrinktąjį vaikiną, tačiau tėvų valia turinčiai tekėti už nemylimo, bet turtingo jaunikio – gresia mirtinas pavojus, nes vilkolakis taikosi į ją. O kai paaiškėja, kad dienomis baisus žvėris virsta žmogumi ir gyvena tame pačiame kaimelyje, baimės ir nepasitikėjimo jausmas užvaldo visus. Jei esate paslaptingų istorijų mėgėjai ir nejaučiate nostalgijos senai gerai istorijai apie senelei lauknešėlį nešančią Raudonkepuraitę, ši nauja pasakos adaptacija gali būti maloni staigmena. Tiesa, filmas labiau skirtas jaunimui – kas gi daugiau dėl nuviltos meilės ryžtųsi virsti vilkolakiu? Nenuostabu, kad šį filmą režisuoja “Saulėlydžio” režisierė C. Hardwicke, jau įrodžiusi, kad puikiai moka atskleisti mistinių padarų – vilkolakių ir vampyrų – žavesį. Skanaus.

Kino teatre “Pasaka” - drama “Tėve mūsų, kuris esi medyje”, jau sulaukusi palankių Lietuvos žiūrovų vertinimų. Istorija tikrai nepaprasta, netgi stebuklinga: po tėvo mirties jo žmona ir vaikai skirtingai išgyvena netektį, tačiau jauniausiosios dukros meilė tėvui virsta ypatingu santykiu su milžinišku medžiu – jame ji tiki gyvenant tėvo sielą, su juo bendrauja ir dalijasi paslaptimis. Tas pats medis – ir išsigelbėjimas, ir prapultis šeimai, kuri be savo namų ir vienas kito neturi nieko daugiau. Filme daug optimizmo ir poezijos, tačiau kartu tai – pamokanti juosta apie meilės galią.

Žinoma, kartais meilė gali būti komiška ar net absurdiška, ypač jei žiūrite Woody Allen’o filmus. “Kai sutiksi aukštą tamsiaplaukį” – groteskiška komedija apie viltimis ir svajonėmis gyvenančius žmones, nesugebančius suprasti ir įvertinti, ką turi iš tikrųjų. Todėl jie lieka prie suskilusios geldos – panašiai kaip rusų liaudies pasakoje auksinę žuvelę sugavusio žvejo žmona, norėjusi vis daugiau ir daugiau. Filme tikrai netrūksta humoro ir gyvenimiškų situacijų – belieka tiktai nusipirkti bilietą.

Pagaliau, jei esate romantiški, jums turėtų patikti prancūzų komedija “Prancūziška apgaulė”, kurioje galėsite vėl susitikti su nepakartojamąja “Amelija iš Monmartro”Audrey Tautou. Šį kartą ji – jauna kirpėja, grožio salono savininkė, puikiai susitvarkanti ir su klienčių plaukais, ir su jų asmeninėmis bėdomis. Patarimus žarstanti į kairę ir į dešinę jis vis dėlto negali padėti motinai, kuri negali atsigauti po to, kai ją paliko vyras. Tačiau prancūzai visada ras išeitį, ypač meilės reikaluose, todėl netikėtas meilės laiškas tampa naujos intrigos centru. Ar galima meilės laiškus persiųsti kitam žmogui? Taip. Kas iš to gaunasi sužinosite pažiūrėję filmą “Prancūziška apgaulė”. 

Gražios savaitės su kinu.


www.cinema.lt informacija

  
Uždaryti
Jūs esate -  balsuotojas
Jūs įvertinote -  balais
Uždaryti
Uždaryti
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10

Naujienos aprašymas aplankytas kartų: 1526
1998-2020 e-Space™, kontaktams: info@cinema.lt  www.cinema.lt   maistasinamus.lt