Naujienos Anonsai Repertuaras   Cinema fb Pirk DVD Topai Apie Cinema.lt Paslaugos Reklama
Reklama
 
Filtruoti repertuarą pagal
           
PATKPŠSSav.
NAUJIENA
Lankytojų reitingas:
Rašyti komentarą
Visos naujienos
Senesnė naujiena
Naujesnė naujiena

„Dirbti su Cate Blanchett tiek filmavimo aikštelėje, tiek už jos ribų man visada yra kaip didžiulė šventė. Ji yra tobulas puikios aktorės bei stiliaus ikonos derinys“, - sakė italų mados guru Giorgio Armani, kūręs Cate kostiumus naujausiam Joe Wrighto (jo kūriniai „Puikybė ir prietarai“ bei „Atpirkimas“ yra puikiai žinomi kino mėgėjams) veiksmo trileriui „Hanna“. Lietuvos kino teatruose vieno žymiausių pasaulio dizainerių bei itin ryškios kino žvaigždės bendradarbiavimo vaisių galėsime išvysti jau nuo birželio 10 dienos.

G. Armani, kuris jau yra sukūręs garderobus tokioms juostoms kaip „Amerikos žigolo“, „Oušeno tryliktukas“, „Tamsos riteris“, net nedvejodamas sutiko bendradarbiauti su filmo autoriais bei kostiumų dizainere Lucie Bates, kai sužinojo, kad šįkart C. Blanchett taps charakteringa blogiuke Marisa.

„Režisierius pasakė, kad Marisa bus „ragana ugniniais plaukais“. Kas gali būti labiau intriguojančio už pasiūlymą gražią moterį paversti stilingai apsirengusia blogiuke?“, - retoriškai klausia G. Armani.

Filmas „Hanna“ pasakoja intriguojančią istoriją apie giliai miške gyvenančius tėvą su dukra.  Šeimynėlė nepaprasta: tėvas Erikas (akt. Ericas Bana) - CŽV ieškomas agentas, o dukra nuo mažų dienų ugdoma tapti negailestinga žudike. Tačiau jis dukrą kovos paslapčių mokė ne savo malonumui - neilgai trukus paauglei tenka pasinaudoti įgūdžiais. Vyras išsiunčia Haną (akt. Saoirse Ronan) į žygį. Ji slapčiomis keliauja per Europą, vieną po kito šalindama agentus, kuriuos jos sučiupti pasiuntė CŽV agentė Marisa (akt. Cate Blanchett). Marisa taip pat turi paslapčių, siejančių ją su Eriku ir Hana. Pagauti 16-metę žudikę Marisai yra asmeninės svarbos reikalas, tad niekuo nepasitikėdama taip, kaip pačia savimi, ji pati leidžiasi gaudyti Hanos.

Kas laukia paauglės, kuri buvo ugdoma tapti tobula žudike ir pažinojo vienintelį žmogų - tėvą, pasaulyje, valdomame visai kitokių taisyklių ir pilname įvairiausių žmonių? Tai jau birželio mėnesį sužinosime kino teatruose. Filmas žada nustebinti ne tik intelektualių veiksmo filmų, bet ir rimtesnio žanro mėgėjus.


"ACME Film" informacija

  
Uždaryti
Jūs esate -  balsuotojas
Jūs įvertinote -  balais
Uždaryti
Uždaryti
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10

Naujienos aprašymas aplankytas kartų: 1433
1998-2021 e-Space™, kontaktams: info@cinema.lt  www.cinema.lt   maistasinamus.lt