Naujienos Anonsai Repertuaras   Cinema fb Pirk DVD Topai Apie Cinema.lt Paslaugos Reklama
Reklama
 
Filtruoti repertuarą pagal
           
PATKPŠSSav.
NAUJIENA
Lankytojų reitingas:
Rašyti komentarą
Visos naujienos
Senesnė naujiena
Naujesnė naujiena

Net du tautiečiai galės didžiuotis tapusiais tais, kurie pirmieji pamatys, kaip baigiasi dešimtmetį trukusi magiškų galių turinčio berniuko Hario Poterio istorija. Mat filmo platintojai Lietuvoje „ACME Film“ su partneriais organizuoja konkursą, kurio metu galima sau ir savo draugui laimėti kelionę į iškilmingą ir į kino istoriją neabejotinai pateksiančią premjerą, vyksiančią ypatingoje vietoje, kur dar niekad nevyko jokių filmų premjeros – Trafalgaro ir Leicesterio aikštėse.  Laimingieji ne tik laimės lėktuvo bilietus, nakvynę Londono centre esančiame viešbutyje, bet ir pateks į fanų zoną, šalia kurios bus nutiestas raudonas kilimas, o juo žengs didžiausios žvaigždės Danielis Radcliffe`as, Emma Watson, knygų autorė J.K Rowling bei kiti.

Minėtoje zonoje esantys turės galimybę gauti aktorių autografus bei patys fotografuoti renginį, vėliau taip pat žengs raudonu kilimu, o galiausiai drauge su kūrybine komanda, žymiais svečiais bei kitais laimingaisiais iš viso pasaulio, pamatyti po atviru dangumi įvyksiančią išankstinę „Haris Poteris ir Mirties relikvijos. 2 dalis” premjerą.

Aktoriai, filmo kūrėjai ir svečiai, susirinkę į premjerą, pradės vakarą Trafalgaro aikštėje, kurios didžioji dalis bus skirta viso pasaulio žiniasklaidos atstovams. Vėliau aktoriai ir svečiai vyks į Leicesterio aikštę stebėti premjeros. Londono miesto meras, Borisas Johnsonas sakė: “Visą praėjusį dešimtmetį mūsų dėmesys buvo prikaustytas prie Hario Poterio ir pagrindinio jo priešo, Valdovo Voldemorto kovos ir tai yra vienas iš labiausiai laukiamų filmų kino istorijoje. Neįsivaizduoju geresnės vietos tokiam didžiam ir reikšmingam įvykiui atšvęsti”.

Laimingasis, kuriam atiteks kelionė į liepos 7 dieną vyksiančią išankstinę premjerą, paaiškės jau birželio 31 dieną. O pabandyti tuo laiminguoju tapti, galima specialiame socialinio tinklalapio „Facebook“ puslapyje, adresu: http://apps.facebook.com/haris-poteris/. Visas likęs pasaulis, taip pat ir Lietuva, naujausią ir jau paskutinę Poteriados dalį pamatys nuo liepos 13 dienos.

„Haris Poteris ir mirties relikvijos 2" - tai paskutinis nuotykis „Hario Poterio" filmų serijoje. Nekantriai lauktas filmas yra antroji iš dviejų pilno metražo filmų dalių. Didingame finale mūšis tarp gėrio ir blogio jėgų burtininkų pasaulyje perauga į visuotinį karą. Dar niekuomet ant kortos nebuvo pastatyta tiek daug. Niekas nėra saugus. Tačiau būtent Hariui Poteriui teks paaukoti didžiausią auką nenumaldomai artėjant kulminacinei kovai su valdovu Voldemoru.

Šioje kovoje išsispręs viskas.

Štai naujausias „Haris Poteris ir Mirties relikvijos. 2 dalis“ anonsas:


"ACME Film" informacija

  
Uždaryti
Jūs esate -  balsuotojas
Jūs įvertinote -  balais
Uždaryti
Uždaryti
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10

Naujienos aprašymas aplankytas kartų: 2312
1998-2021 e-Space™, kontaktams: info@cinema.lt  www.cinema.lt   maistasinamus.lt