Naujienos Anonsai Repertuaras   Cinema fb Pirk DVD Topai Apie Cinema.lt Paslaugos Reklama
Reklama
 
Filtruoti repertuarą pagal
           
PATKPŠSSav.
NAUJIENA
Lankytojų reitingas:
Rašyti komentarą
Visos naujienos
Senesnė naujiena
Naujesnė naujiena

Sveiki, cinema.lt lankytojai,

Sinoptikai mums žada, kad liepa – antrasis vasaros mėnuo – prasidės smarkiomis liūtimis ir dideliais karščiais. Vadinasi, vasara patiks ir dėl sausros nerimaujantiems sodininkams, ir saulės vonių ištroškusiems poilsiautojams. Gero vasariško balanso linkime ir kino mėgėjams, kurie tikrai žino, kur slėptis nuo netikėtai užklupusios liūties ar alinančio karščio. Vėsios ir patogios kino teatrų salės kviečia ne tik pabėgti nuo gamtos išdaigų, bet ir paganyti akis į naujus ir senus filmus. Žinia, žiūrėdami į kitų gyvenimus lengviau pakeliame ir savo gyvenimo sunkumus, o gera juoko dozė praskaidrins jei ne ateinančią savaitę, tai bent jau dieną. Svarbu tinkamai pasirinkti tuos filmus, kurie jums gali tapti maloniu atradimu arba tiesiog dar viena puikia vasaros pramoga.

Vasara – vestuvių metas. Ši didžioji gyvenimo šventė kruopščiai planuojama, derinamos net menkiausios detalės, sudaromas svečių sąrašas ir dalinami pamergių ir pabrolių postai. Ir kartais, labai retai, visame tame šurmulyje atsitinka tai, apie ką ir pasakoja romantinė komedija „Kažkas skolinto“. Istorija, pirmiausiai aprašyta didelio populiarumo sulaukusioje E.Giffin knygoje, kino ekrane pirmiausiai pasipuošia aktorėmis  K. Hudson ir G. Goodwin, kurios vaidina dvi geriausias drauges. Viena jų išteka už vaikino, pažinoto jau koledžo laikais, o antroji tuo tarpu visiems laikams atsisveikina su slapta puoselėta viltimi tą patį vaikiną apžavėti. Ir viskas būtų pasibaigę laimingai, jei ne vienas vakarėlis, po kurio Reičel (ta antroji) permiega su Darsės sužadėtiniu ir taip rimtai suabejoja ne tik savo pasiryžimu jį pamiršti, bet ir draugės santuokos stiprumu, jos mylimojo jausmų karštumu ir draugystės tvarumu – kaip sureaguos geriausia draugė, sužinojusi, kad su Reičel pasidalino ne tik vestuvių rūpesčiais, bet ir džiaugsmais? Žinome, nelinkime nei vienam žiūrovui ar žiūrovei atsidurti tokioje situacijoje, kokia rodoma juostoje „Kažkas skolinto“. Vis dėlto, filmas pasiūlys keletą neblogų patarimų, ką daryti atsidūrus meilės trikampyje. Pirmiausiai pamatyti, kad jis gali virsti keturkampiu – juk tada niekas neliks įskaudintas.

Fantastinių veiksmo filmų gerbėjai  į kino teatrus tikriausiai trauks pamatyti trečiosios „Transformerių“ dalies, kuri tiek filmo kūrėjų, tik kritikų nuomone gerokai lenkia pirmąsias dvi. Tiesos šiame pasakyme tikrai yra – jei iš „Transformerių“ tikitės technologinių stebuklų ir įspūdingų mūšių, o ne ištęstos meilės istorijos, trečioji dalis, netekusi M. Fox personažo, tikrai jums patiks. Dar patiks, kad nuo robotų karų kenčia ne tik žemė, bet ir Mėnulis, kuris, pasirodo, yra daug paslaptingesnis nei manėte iki šiol. taigi galime užtikrinti, kad veiksmo filmų mėgėjai žiūrėdami „Transformeriai 3“ tikrai nenuobodžiaus. Gal net prisimins, kad kažkada šie protingi robotai gyveno tik animaciniame formate, o dabar galime juos išvysti ir 3D forma. Gero žiūrėjimo.

Kino mėgėjams, ieškantiems kažko netradicinio, verta apsilankyti Prancūzų kultūros centro organizuojamose filmų peržiūrose. Programa „Vasaros dvelksmas“ – puiki proga pamatyti ryškiausius pastarojo meto prancūzų kūrėjų darbus, nagrinėjančius ne tik Prancūzijos problemas, tačiau žvelgiančius plačiau ir giliau į procesus, vykstančius visame pasaulyje.  

Laukiame paskutinės „Hario Poterio“ dalies. Sako,  bus įspūdinga. Skubėkite bilietus įsigyti jau dabar. 

Gražios savaitės su kinu


www.cinema.lt informacija

  
Uždaryti
Jūs esate -  balsuotojas
Jūs įvertinote -  balais
Uždaryti
Uždaryti
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10

Naujienos aprašymas aplankytas kartų: 1830
1998-2020 e-Space™, kontaktams: info@cinema.lt  www.cinema.lt   maistasinamus.lt