Naujienos Anonsai Repertuaras   Cinema fb Pirk DVD Topai Apie Cinema.lt Paslaugos Reklama
Reklama
 
Filtruoti repertuarą pagal
           
PATKPŠSSav.
NAUJIENA
Lankytojų reitingas:
Rašyti komentarą
Visos naujienos
Senesnė naujiena
Naujesnė naujiena

Garsioji Milla Jovovich dovanų filmą nuo savo vyro režisieriaus Paulo W.S. Andersono gauna jau nebe pirmą kartą. Moteris yra suvaidinusi keturiose "Absoliutaus blogio" dalyse (šiuo metu yra kuriama ir penktoji šio nepaprastai populiariaus filmo dalis), o dabar seksualios samdomos žudikės vaidmenį gavo ir naujausioje režisieriaus trimačio formato juostoje "Trys muškietininkai".

Filmo "Absoliutus blogis" filmavimo aikštelėje susipažinę M.Jovovich ir Paulas W.S. Andersonas po šešerių metų draugystės žiedus sumainė 2009 metais. 2007 metais jiedu susilaukė dukros Ever Gabo.

"Dirbti kartu su žmona - nepaprasta privilegija. Ji gabi aktorė, graži moteris, brangiausias žmogus. Kodėl vaidmenį, kuris jai idealiai tinka turėčiau siūlyti kokiai kitai aktorei?", - visiems skeptikams, kurie kritiškai žiūri į tokį "šeimos verslą" atkerta režisierius.

"Mes jau pripratome drauge laiką leisti ne tik namuose, bet ir darbe. Paulas man puikiai padeda įsijausti į vaidmenį, o aš jam stengiuosi kaip įmanydama pagelbėti dalindama patarimus arba bendraudama su gerbėjais. Beje, prieš pradėdami naują filmą mes visuomet diskutuojame su gerbėjais socialiniuose tinkluose. Ten - mūsų geriausi pagalbininkai ir kritikai, į kurių pastabas atsižvelgę galime sukurti tokias populiarias ir visuose pasaulio kampeliuose žiūrimas juostas", - apie savo ir vyro tandemą pasakoja M.Jovovich.

Naujųjų „Trijų muškietininkų" režisieriaus bei prodiuserio Paulo W. S. Andersono trileriai garsėja nevaldoma energija, vaizdo efektų piruetais, akrobatiniais triukais ir beprotiška vaizduote. XVII amžiaus išgalvotų karališkų intrigų spektaklyje jis savaip interpretuoja A. Dumas literatūrą ir gerai pažįstamus riterius įpainioja į keblius nesusipratimus. Juostoje vaidmenis atlieka ne tik garsioji Milla Jovovich, bet ir Loganas Lermanas, Orlando Bloomas, Christophas Waltzas, Matthew Macfadyenas, Ray Stevensonas.

Filmas kino teatruose pasirodys jau šį savaitgalį, spalio 14 dieną, o kol kas siūlome pamatyti naujausią "Trys muškietininkai 3D" anonsą:


"ACME Film" informacija

  
Uždaryti
Jūs esate -  balsuotojas
Jūs įvertinote -  balais
Uždaryti
Uždaryti
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10

Naujienos aprašymas aplankytas kartų: 1405
1998-2021 e-Space™, kontaktams: info@cinema.lt  www.cinema.lt   maistasinamus.lt