Naujienos Anonsai Repertuaras   Cinema fb Pirk DVD Topai Apie Cinema.lt Paslaugos Reklama
Reklama
 
Filtruoti repertuarą pagal
           
PATKPŠSSav.
NAUJIENA
Lankytojų reitingas:
Rašyti komentarą
Visos naujienos
Senesnė naujiena
Naujesnė naujiena

Indų kilmės aktorė Freida Pinto pasakoja, kad po filmo „Lūšnynų milijonierius“ užklupusi šlovė – visiškai pakeitė jos gyvenimą. Tačiau labiausiai aktorė džiaugiasi, kad nuo šiol jai nebereikia lankytis „blusų turguose“ ir pirkti dėvėtų drabužių.

Viena žaviausių ir stilingiausių aktorių pripažinta F. Pinto jau spėjo papuošti ir „Vogue“ viršelį. Prieš debiutą filme „Lūšnynų milijonierius“ mergina gyveno gerokai vargingiau, tad puošdavosi drabužiais iš „blusų turgaus“. Ji pasakoja, niekuomet nerasdavusi sau tinkamo dydžio drabužių, todėl tai ką nusipirkdavo – ji dar turėdavo nešti siuvėjai taisyti.

Dabar drabužius specialiai F. Pinto siuva tikri dizaineriai.

„Dabar galiu sau leisti tai, ko anksčiau niekuomet nebūčiau galėjusi. Anksčiau drabužius pirkdavau „blusturgiuose“ ir nešdavau juos taisyti savo siuvėjai, - pasako Freida. - O dabar yra žmonės, kurie visa tai padaro už mane!“

Tačiau aktorė tikina, kad pasipuošusi prabangiomis suknelėmis ant raudono kilimo ji kartais vis dar jaučiasi kiek nejaukiai – ne savimi, todėl svarbiausia, pasak jo, dėvėti tuos drabužius, kurie neužgožia pačios asmenybės.

Nuo lapkričio 11 d. F. Pinto grįžta į didžiuosius kino teatrus filme „Nemirtingieji“. Juostoje jai patikėtas pranašės Fedros vaidmuo.

Hiperiono armija žiauriai siaubianti kaimą po kaimą, griauna ne tik graikų namus, bet ir likimus. Po vieno tokio kraugeriško Hiperiono žygio, jaunas mūrininkas Tesėjas (akt. Henry Cavill) netenka savo motinos. Įsiutęs vaikinas prisiekia atkeršyti už jos žūtį. Jo ryžtą pakursto ir pranašė Fedra (akt. Freida Pinto). Merginos vizijose – būtent Tesėjas – tas išrinktasis, kuris vienintelis gali sustabdyti Hiperiono armiją.

Su Fedros pagalba Tesėjas suburia nedidelį pasekėjų būrį ir stoja į nuožmią kovą už šviesesnę žmonijos ateitį.

Nuožmių kovų kupina juosta „Nemirtingieji“ - kinuose jau nuo lapkričio 11 d.


Incognito Films informacija

  
Uždaryti
Jūs esate -  balsuotojas
Jūs įvertinote -  balais
Uždaryti
Uždaryti
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10

Naujienos aprašymas aplankytas kartų: 993
1998-2021 e-Space™, kontaktams: info@cinema.lt  www.cinema.lt   maistasinamus.lt