Naujienos Anonsai Repertuaras   Cinema fb Pirk DVD Topai Apie Cinema.lt Paslaugos Reklama
Reklama
 
Filtruoti repertuarą pagal
           
PATKPŠSSav.
NAUJIENA
Lankytojų reitingas:
Rašyti komentarą
Visos naujienos
Senesnė naujiena
Naujesnė naujiena

Sveiki, cinema.lt lankytojai,

Netikėtai niūri pastaroji savaitė matyt jau privertė ieškoti šviesos ir pramogų uždarose patalpose. Kas prisiminė stalo žaidimus, kad - kavinėse ir baruose vykstančias viktorinas, o kai kas mieliau rinkose kino filmus. Ir nors visos pramogos vienodai geros, jei tik padeda išbristi iš niūrių rudeniškų nuotaikų, tikriausiai niekas taip nepradžiugins kaip geras filmas. Kad rinktis būtų lengviau, cinema.lt savaitės apžvalga pasirengusi rekomenduoti juostas, kurios rudenį padarys šviesesniu ir įdomesniu.

Ieškantiems romantikos ir tikintiems meile kino teatrų repertuaras siūlo net dvi dėmesio vertas juostas. Filmas „Viena diena" su žaviąja Anne Hathaway privers pamąstyti apie meilę erdvėje ir laike: kiek susitikimų pakanka, kad jausmas užgimtų, sustiprėtų ir niekada nemirtų? „Viena diena" - tai du dešimtmečius trunkanti dviejų žmonių bendravimo ir meilės istorija, kuri privers patikėti, kad net ir ilgas išsiskyrimas ir trumpi pasimatymai nesutrukdo pajusti, kad kažkur pasaulyje yra tau skirtas žmogus. Juosta išvengia tradicinio romantikos traktavimo, nebando žiūrovų papirkti banaliomis kalbomis. Priešingai - žiūrint filmą tiek juostos veikėjams, tiek žiūrovams tenka ne kartą suabejoti savo pasirinkimais ir permąstyti praeitį, tačiau tai nesutrukdo pamažu pažinti ir pamilti net ir toli esančius žmones. „Viena diena" rekomenduojama visiems, nebijantiems pajusti ir liūdnąją meilės pusę.

Tačiau jei istorijos iš kasdieninio ir tikro gyvenimo jūsų nežavi - tokias galima pamatyti ir gatvėje, nereikia eiti į kino teatrą - siūlome pasinerti į egzotišką ir paslaptingą „Saulėlydžio" sagos pasaulį. Ketvirtasis filmas apie JAV šiaurėje gyvenančius vampyrus vegetarus, karštakraujus vilkolakius ir jauną merginą Belą, vienu metu ir mylinčią, ir mylimą keistų būtybių į kino sales nori privilioti išskirtinai moterišką auditoriją. Kas gi kitas galėtų žiūrėti ilgą pasiruošimą vestuvėms, dar ilgesnę ceremoniją, medaus mėnesį, praleistą žaidžiant šachmatais ir netikėtą jo pabaigą ant ligoninės stalo? Vyrai to neištvertų, net jei ir norėtų padaryti malonumą savo moterims palydėdami jas į kiną. Bet vyrų žiūrint „Brėkštanti aušra. 1 dalis" ir nereikia: pasiimkite geriausią draugę, seniai kine buvusią mamą, romantikos trokštančią pusseserę ir pasinerkite į pasaulį, kur vyrai vis dar yra džentelmeniški, stiprūs ir pasiryžę dėl mylimosios atiduoti gyvybę. Tiesa, kad pajustumėte tikrą malonumą, nepamirškite prie filmo seansą dar prisiminti, kas vyko ankstesnėse dalyse. Juk vestuvės - tik kulminacija. Tačiau ir ne pabaiga.

Kino teatrai laukia ir mažųjų žiūrovų. „Tintino nuotykiai. Vienaragio paslaptis" jau mėnesį sukasi Lietuvos kino teatruose, todėl, jei nematėte, skubėkite pasižiūrėti. Unikalia technologija sukurta juosta supažindins su vienu populiariausių komiksų herojų - berniuku Tintinu, jo šuneliu Sniegeliu ir netikėtomis paslaptimis. Todėl drąsiai leiskitės į lobio paieškas, kurios pranoksta net ir „Karibų piratų" žygius. Šią savaitę kino teatrus okupuos pingvinai - ne tie, kuriuos matėme filme „Pono Poperio pingvinai". Juostoje „Linksmosios pėdutės 2" pingvinai yra animaciniai, šokantys, kalbantys lietuviškai ir net atrodantys kaip gyvi, nes juo galima išvysti 3D formatu. Netikėtai kelią prie jūros - pagrindinio maisto šaltinio - užtvėrę ledai priverčia pingvinus trumpam pamiršti šokius ir, susivienijus su kitais jūros gyventojais, spręsti neatidėliotinas apsirūpinimu maistu problemas. Tačiau tai nereiškia, kad pingvinai tik darbuojasi. Ne. Jiems tikrai lieka laiko linksmintis, ypač, kai jų bendruomenę papildo ne kas kitas, o skraidantis pingvinas.

Veiksmo filmas „Kovotojai" skirtas mėgstantiems rimtesnį kino žanrą ir nebijantiems žvilgtelėti į ringo kovų pasaulį. O jis tikrai nėra labai gražus ir paprastas. Du broliai ir jų tėvas, buvęs alkoholikas, bando patekti į kovotojų šlovės olimpą. Kiekvienas jų turi savas priežastis, kiekvienas - savas silpnybes. Tačiau susitikę ringe jie privalo kovoti iki paskutinio. Ar tai bus lemtinga kova? Jei jums patiko juosta „Imtynininkas", tai filmas „Kovotojai" tikrai jums.

„Gyvenimo medis" tinka norintiems pasinerti į dar neištirtas savo sielos gelmes. Ilgas ir lėtas filmas - puikus būdas pabūti vieniems ir pamąstyti apie tai, kas svarbu.

Gražios savaitės su kinu.


www.cinema.lt informacija

  
Uždaryti
Jūs esate -  balsuotojas
Jūs įvertinote -  balais
Uždaryti
Uždaryti
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10

Naujienos aprašymas aplankytas kartų: 1883
1998-2020 e-Space™, kontaktams: info@cinema.lt  www.cinema.lt   maistasinamus.lt