Naujienos Anonsai Repertuaras   Cinema fb Pirk DVD Topai Apie Cinema.lt Paslaugos Reklama
Reklama
 
Filtruoti repertuarą pagal
           
PATKPŠSSav.
NAUJIENA
Lankytojų reitingas:
Rašyti komentarą
Visos naujienos
Senesnė naujiena
Naujesnė naujiena

Sveiki, cinema.lt lanktojai,

Kol sinoptikai ginčijasi su senolių išminties žinovais ar žiema bus šalta, ar ne, mes vistiek džiaugiamės sutikę paskutinį metų mėnesį - gruodį. Gal net šiek tiek džiaugiamės, kad šiemet pavyko išvengti rudens darganų ir galėjome mėgautis sausaus ir šiltais orais. Tačiau bene didžiausias džiaugsmas yra artėjančios didžiausios metų šventės. Jų laukimą matome parduotuvių vitrinose, netikėtose akcijose, nuolaidų kuponuose ir miestų papuošimuose, tačiau svarbiausia laukimą pajusti širdyje. Pasinerkite į šventinį šurmulį taip, kaip jums atrodo patogiausia. Išsirinkite gerą filmą ir pažiūrėkite jį su mylimais ir artimais žmonėmis.

Optimistiškai turėtų nuteikti filmas „Žmogus, pakeitęs viską". Ir ne todėl, kad jame vaidina pats Brad Pitt ar Philip Seymour Hoffman. Juosta pasakoja apie krizę, krachą, neviltį ir sunkumus, apie neįtikėtinai blogą situaciją vienoje beisbolo komandoje, kurią išgelbsti tik iš pirmo žvilgsnio beprotiška idėja pasamdyti senus ir traumuotus žaidėjus. Kuo toliau, tuo keisčiau, nes beisbolo pasaulyje išradingumas gali tapti naujo etapo pradžia. Labai tikėtina, kad pažiūrėję šią juostą į Lietuvos sporto situaciją pažvelgsite visiškai naujai, arba tiksliau visai „senai", tik vienintelė problema bus pagaliau įtikinti A. Sabonį vėl grįžti į aikštę.

Į aistrigą ir karštą Puerto Riką pakvies filmas „Romo dienoraštis", kuriame romo skonį ragauja ne kas kitas, o Johnny Depp‘as. Jo vaidinamas amerikiečių žurnalistas Paulas persikelia gyventi į Puerto Riką tik tam, kad visu kūnu ir siela pasinertų į ten tvyrantį chaosą . Kartais jis būna malonus, kaip meilė moteriai, kartais - neteisingas, tačiau dažniausiai svaigina tarsi romas. Todėl „Romo dienoraštis" - tia tarsi pasaulio stebėjimas nuolatinių pagirių būsenoje. Ne veltui ši juosta kartais pavadinama „Pagiriomis Puerto Rike", taip bandant lyginti ją su „Pagirios Las Vegase". Tačiau šie filmai tikrai skirtingi. Dar daugiau - stebėti J. Depp personažo klajones po karščiu alsuojantį miestą kartais net pajauti tikrą romo skonį.

Sniego ir ledo, kurie vis dar nepasirodo pas mus, skonį galima prisiminti žiūrint smagią animacinę komediją „Linksmosios pėdutės 2". Čia pingvinai šoka, kalba lietuviškai, svajoja ir svarbiausiai atrodo tarsi gyvi - trijų dimensijų vaizdas žiūrovus nukelia į Antarktidos sniegynus ir leidžia nors trumpam pasidžiaugti žiema. Juk šiomis savaitėmis, laukiant Kalėdų, džiaugtis turėtų būti nesunku.

Svarbiausia - nepasiduokite melancholijai. Pažinkite ją dar iki tol, kol su didžiule jėga ji pakeis visą jūsų gyvenimą. Drąsiems, smalsiems ir kantriems siūlome apsilankyti režisieriaus Lars von Trier planetoje Žemė, į kurią tuojau atsitrenks planeta Melancholija. Prabangiam dvare esantys žmonės ją sutinka skirtingai, kartu permąstydama savo gyvenimo principus ir vertybes. Nenumaldomai artėjanti planeta - tai tarsi nenugalimas melancholijos jausmas, kurio kontroliuoti neįmanoma. Tačiau jį pažinti stebint tikrai verta.

Vis dar galite susipažinti ir su Tadu Blinda bei jo kompanjonais, iš kino ekranų raginantiems kovoti už laisvę. Lietuviškas filmas „Tadas Blinda. Pradžia" jau sumušė lankomumo rekordus, todėl jei nematėte - paskubėkite.

Gražios savaitės su kinu.


www.cinema.lt informacija

  
Uždaryti
Jūs esate -  balsuotojas
Jūs įvertinote -  balais
Uždaryti
Uždaryti
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10

Naujienos aprašymas aplankytas kartų: 1589
1998-2020 e-Space™, kontaktams: info@cinema.lt  www.cinema.lt   maistasinamus.lt