Naujienos Anonsai Repertuaras   Cinema fb Pirk DVD Topai Apie Cinema.lt Paslaugos Reklama
Reklama
 
Filtruoti repertuarą pagal
           
PATKPŠSSav.
NAUJIENA
Lankytojų reitingas:
Rašyti komentarą
Visos naujienos
Senesnė naujiena
Naujesnė naujiena

Danų režisieriaus Larso von Triero „Melancholija" šeštadienį Berlyne vykusiuose 2011-ųjų Europos kino apdovanojimuose buvo paskelbta geriausiu metų filmu ir gavo dar dvi statulėles - už geriausia operatoriaus darbą ir geriausią dizainą. „Melancholija" buvo nominuota net 8-iose kategorijose.

Pats L.von Trieras geriausio režisieriaus apdovanojimo negavo, nusileisdamas tautietei ir gerai bičiulei, Susanne Bier, kuri sukūrė filmą „Geresniame pasaulyje" (angl. „In a Better World"). Geriausia aktore paskelbta Tilda Swinton vaidinusi filme „Mums reikia pasikalbėti apie Keviną" („We Need To Talk About Kevin").

Geriausiu aktoriumi tapo Colinas Firthas, jau gavęs „Oskarą" už vaidmenį filme „Karaliaus kalba", kuris buvo įvertintas ir šįsyk. Nė vienas iš garsių aktorių ceremonijoje nedalyvavo. „Karaliaus kalba" taip pat gavo publikos simpatijų apdovanojimą ir prizą už montažą.

Indiewire.com, pranešė, kad kritikų favoritu būsimuose JAV Kino meno ir mokslo akademijos apdovanojimuose („Oskarų" teikimo ceremonijoje) laikomas filmas „Artistas" (angl. „The Artist"), kurį režisavo lietuviškų šaknų turintis prancūzas Michelis Hazanavicius, pelnė tik vieną įvertinimą - už geriausią muziką.

Už geriausią scenarijų buvo įvertinti belgai Jeanas-Pierre‘as ir Lucas Dardenne‘ai, rašę jį filmui „Berniukas su dviračiu" (angl. „The Kid with a Bike").

Filmas „Melancholija" Lietuvos kino teatruose rodomas nuo gruodžio 2-osios.


"ACME Film" informacija

  
Uždaryti
Jūs esate -  balsuotojas
Jūs įvertinote -  balais
Uždaryti
Uždaryti
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10

Naujienos aprašymas aplankytas kartų: 1374
1998-2021 e-Space™, kontaktams: info@cinema.lt  www.cinema.lt   maistasinamus.lt