Naujienos Anonsai Repertuaras   Cinema fb Pirk DVD Topai Apie Cinema.lt Paslaugos Reklama
Reklama
 
Filtruoti repertuarą pagal
           
PATKPŠSSav.
NAUJIENA
Lankytojų reitingas:
Rašyti komentarą
Visos naujienos
Senesnė naujiena
Naujesnė naujiena

Gruodžio 7 d., kino centre „Forum Cinemas Vingis" įvyko išankstinė filmo „Važiuok" premjera. Filme pasakojama Holivudo kaskadininko, naktimis uždarbiaujančio pabėgimų iš apiplėšimo vietų vairuotoju, istorija.

,,Greitis, adrenalinas, jėga, o kartu - naktinis pasivažinėjimas po Los Andželą, klausantis nuostabių garso takelių - filmas laužo nusistovėjusias kriminalinio trilerio taisykles ir atveria naujas muzikos galimybes kine.",- komentavo filmą pristačiusios kompanijos „Ma No Films" atstovas.

Į išankstinę filmo ,,Važiuok" premjerą susirinko gausus būrys gero kino gerbėjų. Tarp žiūrovų buvo galima pamatyti pramogų pasaulio atstovų, kino kritikų ir ištikimų juostos „Užrašų knygutė" (angl. „The Notebook") fanų pastarasis darbas Ryanui Goslingui tapo stipriu šuoliu aktoriaus karjeroje.

Tarp vakaro svečių buvęs Marijonas Mikutavičius buvo sužavėtas filmu: „Tai yra tas retas pavyzdys, kaip kriminalinę istoriją talentingas režisierius gali paversti ne tik puikiu reginiu, bet ir ilgai išliekančia mintim bei įspūdžiu. Filmas yra tiesiog „Bingo!".

„Nors filmo veiksmas gana lėtas, kiekviename kadre jauti veiksmą, užuodi ore tvyrantį adrenaliną ir įtampą. Ir kuomet manai, kad jau panirai į ramybės būseną, režisierius panaudoja šoko terapiją ir priverčia krūptelėti netikėta smurto scena. Nenuostabu, kad filmą galima žiūrėti tik nuo šešiolikos metų". - po seanso komentavo vienas žiūrovų.

Danų kino kūrėjas Nikolas Vindingas Refnas už filmą „Važiuok" (angl. „Drive") pelnė pagrindinį 2011 m. Kanų kino festivalio prizą geriausios režisūros kategorijoje. Atsiimdamas apdovanojimą režisierius į sceną atsinešė išmanųjį telefoną, kuriame buvo visas sąrašas žmonių, kuriems norėjo padėkoti. Tarp paminėtųjų draugų, šeimos ir kolegų, Nikolas išskyrė argentiniečių kino kūrėją Gasparą Noe, kuriam tarė „ačiū" už idėją filmuojant itin brutalią sceną lifte, kuomet Goslingo personažas žiauriai susidoroja su vienu iš mafijos pakalikų.

„Juostos atėjau pamatyti vien dėl to, kad filmas būtinai turi būti žiūrimas dideliame ekrane, bei su gera garso kokybe. Nepasigailėjau - nes juostoje ne itin daug dialogų, todėl daug kas parodoma veido išraiškomis ir įtikinama emocija kartais pasako daugiau nei žodžiai. O apie garso takelį tai trūksta žodžių, manau tai geriausias filmo kompozitoriaus darbas šiais metais." - sakė vieno portalo žurnalistė.

Nikolas Vinding Refnas yra itin priekabus ir dėmesingas muzikai, tad „Važiuok" ji atlieka išties nemažą vaidmenį ir yra komponuojama kiek kitaip, nei esame įpratę girdėti filmuose. Režisierius kategoriškai atsisako savo filmuose naudoti roko muziką ir pirmenybę teikia pop bei techno stiliaus muzikiniams ritmams. Meistrišką gebėjimą montuoti filmą, derinant jį su puikia muzika, režisierius parodė dar trileryje „Bronsonas" (angl. „Bronson"), tačiau tik filme „Važiuok" minėtasis gebėjimas pasiekia kiek gąsdinančias aukštumas, kuomet menkiausias muzikinis akordas tarsi viesulas veržiasi į žiūrovo sielą ir priverčia išgyventi ištisą emocijų spektrą.

Filmas Forum Cinemas Vingis Vilniuje ir Forum Cinemas Kaune pradedamas rodyti penktadienį, gruodžio 9 dieną.


MANO FILMS informacija

  
Uždaryti
Jūs esate -  balsuotojas
Jūs įvertinote -  balais
Uždaryti
Uždaryti
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10

Naujienos aprašymas aplankytas kartų: 809
1998-2021 e-Space™, kontaktams: info@cinema.lt  www.cinema.lt   maistasinamus.lt