Naujienos Anonsai Repertuaras   Cinema fb Pirk DVD Topai Apie Cinema.lt Paslaugos Reklama
Reklama
 
Filtruoti repertuarą pagal
           
PATKPŠSSav.
NAUJIENA
Lankytojų reitingas:
Rašyti komentarą
Visos naujienos
Senesnė naujiena
Naujesnė naujiena
„Nesunaikinami 2" sudrebins kino teatrus kaip atominė bomba. Pasiruoškite paganyti akis - pagaliau pasirodė pirmasis vieno laukiamiausių 2012 metų veiksmo filmų „Nesunaikinami 2" (The Expendables 2) anonsas. Neįveikiamų vyrų kompanija vėl kartu ir, kaip matyti iš anonso, iš širdies mėgaujasi savo darbu populiaraus veiksmo filmo tęsinyje. Virš 100 milijonų dolerių kainavęs filmas pasirodys kitų metų vasarą ir, kaip žada jo kūrėjai, sudrebins kino teatrus tarsi atominė bomba.

Dvigubai daugiau veiksmo, dvigubai daugiau kovų, dvigubai daugiau superžvaigždžių! Veiksmo filmų veteranai Sylvesteris Stallone, Arnoldas Schwarzeneggeris, Bruce‘as Willisas, Jeanas-Claude‘as Van Damme‘as demonstruoja puikią kovinę formą. O šalia jų - jaunosios kartos veiksmo filmų pažibos - Jasonas Stathamas, Liamas Hemsworthas ir kiti. Bus karšta!

Šį kartą Nesunaikinamų vyrų užduotis bus asmeninio pobūdžio.

Barnis (Sylvesteris Stallone) ir jo kompanija vėl susiburia, kad atliktų, jų manymu, eilinę užduotį. Tačiau lengvas darbas pasirodo esąs spąstai ir kai vienas komandos narys žiauriai nužudomas, Nesunaikinami vyrai vyksta į priešo teritoriją atkeršyti.

Paaiškėja, kad vyramas teks kariauti prieš visą šalį. Nors priešas disponuoja net masinio naikinimo ginklu - tokiu kiekiu perdirbto plutonio, kurio pakaktų apversti pasaulį aukštyn kojomis, Barnio komanda drąsiai stoja į kovą, nes jie nebijo nieko, nes jie - Nesunaikinami.

Pirmasis filmo „Nesunaikinami 2" anonsas, kurį privalote pamatyti:


"Garsų pasaulio įrašų" informacija

  
Uždaryti
Jūs esate -  balsuotojas
Jūs įvertinote -  balais
Uždaryti
Uždaryti
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10

Naujienos aprašymas aplankytas kartų: 1601
1998-2020 e-Space™, kontaktams: info@cinema.lt  www.cinema.lt   maistasinamus.lt