Naujienos Anonsai Repertuaras   Cinema fb Pirk DVD Topai Apie Cinema.lt Paslaugos Reklama
Reklama
 
Filtruoti repertuarą pagal
           
PATKPŠSSav.
NAUJIENA
Lankytojų reitingas:
Rašyti komentarą
Visos naujienos
Senesnė naujiena
Naujesnė naujiena

Vos daugiau kaip po savaitės, gruodžio 30-ąją, Lietuvos kino teatrus pasieks veiksmo, nuotykių ir skoningo humoro pilnas filmas „Šerlokas Holmsas 2: šešėlių žaidimas". Naujasis Guy Ritchie darbas apie legendinį detektyvą turi visus puikiai juostai reikalingus bruožus - nuostabius aktorius, įtikinamą vaidybą, intriguojantį siužetą ir stulbinančius vaizdus - tad nenuostabu, kad kaip mat po premjeros užsienyje kritikai ir žiūrovai pažėrė filmui aukščiausių įvertinimų.

Gruodžio 16-ąją JAV pradėtas rodyti „Šerlokas Holmsas 2: šešėlių žaidimas" tapo lankomiausiu šalies filmu ir per pirmąjį seansų savaitgalį surinko per 40 mln. JAV dolerių (daugiau kaip 106 mln. Lt), toli užnugaryje palikdamas artimiausius konkurentus. Tad režisierius G.Ritchie gali džiaugtis atviliojęs namisėdas amerikiečius į kino teatrus. Beje, kino kūrėjas prisipažino šįsyk buvęs itin griežtas dirbantiems jo filmavimo aikštelėje.

Kaip naujienų agentūrai „Bang Showbiz" sakė britų režisierius, jis privertė filmo žvaigždes gerokai paprakaituoti. Pagrindiniai aktoriai - Šerloką Holmsą vaidinantis Robertas Downey jaunesnysis, daktarą Vatsoną įkūnijęs Jude‘as Law ir čigone Sim virtusi Noomi Rapace - kartais ištisomis dienomis turėdavo ruoštis jiems skirtiems triukams.

„Kai kurias scenas filmuodavome porą savaičių, tad aktoriams tekdavo dirbti 8 - 10 valandų per dieną, kartais visą laiką kartojant vieną triuką. Niekas neprašo profesionalių atletų skirti tiek laiko ir padaryti tokį darbą, tad Jude'as, Robertas ir Noomi didžiąją daugumą scenų atliko patys. Jie nuolat laikėsi dietos, nuolat sportavo pagal griežtą grafiką. Valanda apšilimo, valanda atvėsti, o tarp jų - maždaug dešimt valandų darbo", - pasakojo G.Ritchie. Įspūdingą veiksmo filmą sukūrusio režisieriaus teigimu, kino juostos žvaigždės turėjo atiduoti save iki paskutinio lašo.

„Beprotišku tempu dirbome savaitė po savaitės. Ką jau kalbėti apie tai, kad iš aktorių reikėjo ne tik puikios fizinės formos ir triukų, kurie reikalavo daug pastangų ir laiko. Juk jiems reikėjo ir vaidinti", - kalbėjo kino kūrėjas, girdamas kolektyvą už atsidavimą filmui.

Beje, kaip sakė filme „Šerlokas Holmsas 2: šešėlių žaidimas" vaidinantis J.Law, visi aktoriai po pirmojo filmo apie Šerloką Holmsą 2009-aisiais, norėjo patys atlikti daugiau triukų. „Manau, nesumeluosiu sakydamas, kad fizinis aktorių krūvis buvo svarbus šio filmo aspektas ir norėjome žengti toliau - padidinti triukų skaičių. Kūrėme stipresnius dialogus, juokingesnius pokštus, tad nenuostabu, kad norėta ir įspūdingesnių fizinių triukų", - sakė daktarą Vatsoną vaidinęs aktorius.

Įvertinti Šerloko Holmso ir jo bičiulių bei priešų pastangas Lietuvos žiūrovai galės jau nuo gruodžio 30-osios.


"ACME Film" informacija

  
Uždaryti
Jūs esate -  balsuotojas
Jūs įvertinote -  balais
Uždaryti
Uždaryti
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10

Naujienos aprašymas aplankytas kartų: 1368
1998-2020 e-Space™, kontaktams: info@cinema.lt  www.cinema.lt   maistasinamus.lt