Naujienos Anonsai Repertuaras   Cinema fb Pirk DVD Topai Apie Cinema.lt Paslaugos Reklama
Reklama
 
Filtruoti repertuarą pagal
           
PATKPŠSSav.
NAUJIENA
Lankytojų reitingas:
Rašyti komentarą
Visos naujienos
Senesnė naujiena
Naujesnė naujiena
Sveiki, cinema.lt lankytojai,

Sveikiname su šventomis Kalėdomis, linkėdami ramybės ir džiaugsmo jūsų namams. Šventiniu laikotarpiu, kai visur mirga marga papuošimai, žiburiuoja kalėdinės eglės, namų stogais vaikšto barzdotas Kalėdų Senelis, sinoptikai niekaip nepažada sniego, svarbiausi dalykai visada lieka tie patys - artimųjų ir draugų dėmesys, bendros veiklos ir rūpestis kitais. Ir jei per šventes rasite laiko ir noro pakilti nuo stalo, rekomenduojame nebūti vieniems. Pakvieskite brangius žmones į šventinį kino seansą, dovanodami puikią nuotaiką ir gerai praleistą laiką.

Norintiems pasidžiaugti animacine kino magija rinktis tikrai yra iš ko. Kino teatrų repertuare karaliauja visokiausi gyvūnėliai, linksmai sprendžiantys net ir rimčiausias dilemas. Pavyzdžiui, pingvinai iš juostos "Linksmosios pėdutės 2" leis bent trumpam pajusti žiemos smagumus. Antarktidoje, kur nepaisant globalinio atšilimo sniego netrūksta, pingvinų gyvenimas atrodo nerūpestingas ir linksmas, todėl savo energiją jie išnaudoja nerūpestingai svajodami. Vienus toks gyvenimo būdas erzina, kitiems - patinka, tačiau netikėta bėda priverčia visą bendruomenę susivienyti. Reiktų pasimokyti iš pingvinų, kad net pačios didžiausios problemos gali būti išspręstos smagiai trypiant pėdutėmis. O jei Antarktidos gyvūnai nedomina, galima iš Pietų ašigalio nusikelti į Šiaurės ašigalį, kur vis dar veikia "Kalėdų senelio slaptoji tarnyba". Ši istorija neabejotinai patiks ir vaikams, ir suaugusiems. Net ir didžiausi skeptikai turės sutikti, kad juosta įtikinamai paaiškina, kaip Kalėdų senelis per vieną naktį sugeba išdalinti dovanas visiems pasaulio vaikams. Jo paslaptis - gausus pagalbininkų būrys, kuriame šurmuliuoja ir elfai, ir paties Kalėdų senelio sūnūs. Ir kaip būna pasakose - vienas jų tikrai šaunus ir puikiai organizuotas, o kitas... Tačiau kvailiams sekasi ir jaunasis Artūras drąsiai imasi jam netikėtai nukritusios užduoties - nugabenti dovaną vienai mergaitei, kurią stropieji ir puikiai organizuoti jo brolio elfai tiesiog pamiršo aplankyti. Kelionė virš sniegu padengtos Europos - didelis išbandymas, tačiau po jo pagaliau paaiškėja, koks Kalėdų senelis yra geriausias.

Animacinių juostų repertuaro viršūnėje - "Batuotas katinas Pūkis". Šis animacinis filmas kviečia daugiau sužinoti apie ištikimo Šreko palydovo katino Pūkio ankstesnį gyvenimą. Pasirodo, Batuotas katinas - tikras nuotykių mėgėjas, su kolegomis pasiryžęs pagrobti pasakiškus turtus atnešančias stebuklingas pupeles. Ir nors špagomis mosuojantys katinai plano vykdymui deda visas pastangas, bet Pūkis randa laiko užmesti akį ir į simpatišką kolegę Kitę Minkštą Letenėlę. Romantikos ir pavojų filme netrūksta, humoro dozė - pakankama, o lietuviškai kalbantys katinai ypač patiks mažiesiems.

Šią savaitę jau galima išvysti ir pirmuosius filmo "Šerlokas Holmsas 2: šešėlių žaismas" seansus. Britų režisierius G. Ritchie tęsia itin sėkmingą garsiųjų A. Konan Doilio detektyvinių istorijų ekranizaciją, Šerloką Holmsą parodydamas visiškai naujoje šviesoje. Simpatiškas, atletiškas ir sąmojingas detektyvas puikiai susidoroja ir su detektyvinėmis, ir su gyvenimiškomis užduotimis. Nuolatos šalia esantis daktaras Vatsonas - ne tik puikus pagalbininkas, bet ir ištikimas draugas, kuris netikėtai nusprendžia vesti. Tačiau didžiausias Šerloko Holmso priešas Profesorius Moriartis nesnaudžia ir draugus iš Londono vilioja net į Šveicariją - toks katės ir pelės žaidimas intriguoja, žiūrovams tenka spėlioti ir kartu su detektyvu aiškintis painias ir klaidinančias užuominas. Filmas dinamiškas ir įdomus, todėl pasiilgusiems gero veiksmo filmo ir detektyvinės istorijos mišinio tikrai patiks.

"Nesveikai laiminga" - norvegų juosta apie mažame miestelyje gyvenančią moterį. Jos gyvenime seniai nėra šeimyninės laimės, tačiau tikėjimas, kad viskas bus gerai, neleidžia be reikalo liūdėti. Situacija pasikeičia kaimynystėje įsikūrus jaunai ir iš pažiūros tobulai šeimai, su kuria užsimezga draugystė. Tačiau ten, kur yra nelaimingi vyrai ir įskaudintos moterys, draugystė gali virsti aistringa meile. "Nesveikai laiminga" - pasakojimas apie nematomus meilės ryšius, apie jų teikiamą džiaugsmą, skausmą ir pagaliau apie tvirtybę, kurią filmo herojė sugeba rasti ne aplinkiniuose, o savyje.

Šventinę savaitę kino centre "Skalvija" - įdomūs ir prasmingi filmai. Galėsite išvysti Kanų festivalio laurus nuskynusią juostą "Gyvenimo medis", pasakojimą apie tikėjimo stebuklą filme "Apie dievus ir žmones", linksmą istoriją apie muziką filme "Pragaro marimbos". Žiemos stebuklams netrukdys ir "Stebuklų laukas", priminsiantis, kad Kalėdos pirmiausiai ateina į širdį.

Gražios savaitės. Gražių įspūdžių su kinu.


www.cinema.lt informacija

  
Uždaryti
Jūs esate -  balsuotojas
Jūs įvertinote -  balais
Uždaryti
Uždaryti
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10

Naujienos aprašymas aplankytas kartų: 1451
1998-2021 e-Space™, kontaktams: info@cinema.lt  www.cinema.lt   maistasinamus.lt