Naujienos Anonsai Repertuaras   Cinema fb Pirk DVD Topai Apie Cinema.lt Paslaugos Reklama
Reklama
 
Filtruoti repertuarą pagal
           
PATKPŠSSav.
NAUJIENA
Lankytojų reitingas:
Rašyti komentarą
Visos naujienos
Senesnė naujiena
Naujesnė naujiena

Šmaikštusis amerikiečių komikas, gerai pažįstamas Adamas Sandleris jau kitą savaitę užima Lietuvos kino teatrus net dvejuose asmenyse. Komedijoje „Džekas ir Džilė" patyręs aktorius ėmėsi dvigubo iššūkio - ne tik įkūnijo sėkmingą vyruką, bet ir suvaidino pamišėlę jo seserį.

Filmo herojų, Los Andžele gyvenantį 40-metį Džeką Sadelsteiną, nesunkiai galima palyginti su pačiu 45-erių A.Sandleriu. Jis su šeima taip pat gyvena šiame Amerikos mieste, su žmona aktore Jacqueline Samantha Titone augina dvi žavias dukras - Sadie Madison ir Sunny Madeline.

Galbūt dėl to, kad turi antruosius namus Niujorke, A.Sandleris kitą filmo heroję įkurdino būtent šiame mieste. O reklamos agentūroje dirbančio vyruko Džeko dvynė sesutė Džilė visai į jį nepanaši, ką jau kalbėti, kad „moters" (kurią taip pat vaidina A.Sandleris) asmeninis gyvenimas visai nepasisekęs.

Nenuspėjama, vieniša, Niujorke gyvenanti Džilė it dinamitas ketina sudrebinti dvynio brolio gyvenimą. Ir čia nepadės net jo gražuolė žmona, kurią, beje, vaidino paties Tomo Cruise‘o mylimoji Katie Holmes.

Ne tik juokingąją, bet ir moteriškąją savo pusę filmę atskleidęs A.Sandleris „Huffington Post" sakė, kad filmuodamasis juostoje „Džekas ir Džilė", gerokai suartėjo su dailiosios lyties atstovėmis. Aktorius taip pat buvo ir scenarijaus bendraautoris. „Keturis mėnesius buvau moterimi, dabar jaučiuosi joms kur kas artimesnis ir žinau, kaip dažnai reikia depiliuoti mano moteriškąją pusę", - juokavo komikas.

Su A.Sandleriu ir K.Holmes prie filmo „Džekas ir Džilė" dirbo juostos „Nebrendylos" (angl. „The Grown Ups") režisierius Dennisas Duganas.

Dar viena ekrano žvaigždė, pasirodanti filme - Alas Pacino, kuris vaidina pats save. „Na, Alas Pacino filme yra nevisai pačiu savimi, o išprotėjusia savo versija", - teigė A.Sandleris. Jo kolegė K.Holmes džiaugėsi prisidėjusi prie šios komedijos gimimo. „Filmavimo aikštelėje buvo tokia puiki, šeimyniška atmosfera, mūsų dukros kartu žaidė, o ypač smagu buvo filmuotis kruiziniame laive. Ten praleidome 10 dienų. Visas tas laikas buvo tarsi didelės vestuvės", - šypsojosi moteris.

Linksmoji filmo „Džekas ir Džilė" premjera Lietuvos kino teatruose - sausio 13-ąją.


"ACME Film" informacija

  
Uždaryti
Jūs esate -  balsuotojas
Jūs įvertinote -  balais
Uždaryti
Uždaryti
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10

Naujienos aprašymas aplankytas kartų: 1357
1998-2020 e-Space™, kontaktams: info@cinema.lt  www.cinema.lt   maistasinamus.lt