Naujienos Anonsai Repertuaras   Cinema fb Pirk DVD Topai Apie Cinema.lt Paslaugos Reklama
Reklama
 
Filtruoti repertuarą pagal
           
PATKPŠSSav.
NAUJIENA
Lankytojų reitingas:
Rašyti komentarą
Visos naujienos
Senesnė naujiena
Naujesnė naujiena

2012 m. sausio 12-vasario 1 d. prancūzų kino mylėtojus kviečia antrasis kino festivalis internete MyFrenchFilmFestival.com. Jūsų laukia įdomi programa: 10 pilnametražių ir 10 trumpametražių filmų, už kuriuos balsuosite ir išrinksite geriausią.

Bus galima išvysti ir Valérie Donzelli, kurios filmas "Karas paskelbtas", sulaukęs puikaus publikos ir kritikų įvertinimo, išrinktas atstovauti Prancūziją 2012 m. vasario 26 d. Oskarų apdovanojimų ceremonijoje, režisūrinį debiutą "Naivuolių karalienė". Taip pat rež. Xabi Molia "Aštuoni bandymai atsitiesti", rodytą praeitų metų festivalyje Žiemos ekranai, kurio viešnia buvo pagrindinio vaidmens atlikėja Julie Gayet.

Festivaliui pasibaigus bus išdalinti šeši prizai (trys pilnametražiams ir trys trumpametražiams filmams): internautų prizas, socialinių tinklų prizas ir tarptautinės spaudos prizas.

Festivalis į jus prabils 14 kalbų. Tinklalapyje pateikta informacija ir filmai (kuriuos galima žiūrėti internete, susimokėjus mokestį. Vieno pilnametražio filmo nuoma 1,99 €, trumpametražio filmo nuoma 0,99 €) išversti ir į lietuvių kalbą.

Organizatoriai žadėjo staigmenų... Gal svajojate nukeliauti į Paryžių? Žaisdami MyFrenchFilmFestival.com Facebooko puslapyje, galite laimėti kelionę į šį miestą dviems asmenims, arba nemokamą „bilietą" filmo peržiūrai.

Sėkmės ir smagių kino „seansų" namuose!

 


Organizatorių informacija

  
Uždaryti
Jūs esate -  balsuotojas
Jūs įvertinote -  balais
Uždaryti
Uždaryti
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10

Naujienos aprašymas aplankytas kartų: 1329
1998-2021 e-Space™, kontaktams: info@cinema.lt  www.cinema.lt   maistasinamus.lt