Naujienos Anonsai Repertuaras   Cinema fb Pirk DVD Topai Apie Cinema.lt Paslaugos Reklama
Reklama
 
Filtruoti repertuarą pagal
           
PATKPŠSSav.
NAUJIENA
Lankytojų reitingas:
Rašyti komentarą
Visos naujienos
Senesnė naujiena
Naujesnė naujiena

Aktorė Uma Thurman naujame filme „Mielas draugas" vaidinanti kartu su merginų numylėtiniu Robertu Pattinsonu, kolegai negaili pagyrų, tačiau tikina neesanti kultinės „Saulėlydžio" sagos gerbėja.

Intriguojančioje Gi de Mopasano romano „Mielas draugas" ekranizacijoje R. Pattinsonas vaidina pagrindinį lengvabūdžio garbėtroškos Žoržo Diurua personažą, o Uma Thurman vieną jo meilužių.

„Manęs nuolat klausinėja apie „Saulėlydžio" filmus. Taip, Robertas išties yra labai išvaizdus vaikinas, tačiau realiame gyvenime jo oda tikrai nešvyti kaip deimantai, kaip tuose Drakulos filmuose, - pasakoja U. Thurman, prisipažinusi neesanti didelė „Saulėlydžio" gerbėja, tačiau besižavinti R. Pattinsono talentu. - Jis labai disciplinuotas, atsakingas, rimtas ir ambicingas aktorius."

Jau kurį laiką nekantriai laukiama drama „Mielas draugas" pastatyta pagal žymųjį to paties pavadinimo Gi de Mopasano kūrinį. Vienas populiariausių prancūzų literatūros klasikos romanų iki šiol visą pasaulį keri savo šmaikštumu, prancūziška elegancija ir grakštumu.

Filmas pasakoja apie jauną nuotykių ieškotoją ir karjeristą Žoržą Diuruą, kuris patinka moterims, bet jo kišenei stinga pinigų, o savimeilei - šlovės. Supratęs savo žavesio kerų galią, jis nusprendžia naudodamasis meilužių įtaka ir pinigais, bet kokia kaina kuo greičiau pakilti socialiniais ir karjeros laiptais. Ir jam tai puikiai sekasi. Aukštuomenės numylėtinis negailestingai lipa per draugų galvas ir moterų lovas, tačiau kada nors visiems ir už viską tenka susimokėti.

Filmo „Mielas draugas" premjera Lietuvos kino teatruose jau kovo 2 d.


Incognito Films informacija

  
Uždaryti
Jūs esate -  balsuotojas
Jūs įvertinote -  balais
Uždaryti
Uždaryti
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10

Naujienos aprašymas aplankytas kartų: 753
1998-2018 e-Space™, kontaktams: info@cinema.lt  www.cinema.lt   maistasinamus.lt