Naujienos Anonsai Repertuaras   Cinema fb Pirk DVD Topai Apie Cinema.lt Paslaugos Reklama
Reklama
 
Filtruoti repertuarą pagal
           
PATKPŠSSav.
NAUJIENA
Lankytojų reitingas:
Rašyti komentarą
Visos naujienos
Senesnė naujiena
Naujesnė naujiena

Ilgai lauktas filmas „Kitas pasaulis. Pabudimas" (angl. „Underworld 4") jau pakeliui į Lietuvos kino teatrus. Aktorė Kate Beckinsale neprilygstamos vampyrės Selenos amplua prieš žiūrovus stos jau sausio 20-ąją.

Naujasis 3D formatu susuktas „Kitas pasaulis. Pabudimas" žiūrovams žada dar daugiau kvapą gniaužiančių emocijų. Gražiausia kino pasaulio vampyre tituluojama Selena šįsyk prabus po 12-os metų miego. Išsivadavusi iš stiklinio karsto ji suvoks atsidūrusi dar žiauresniame pasaulyje. Jame žmonės išsiaiškino, kad vampyrų ir vilkolakių klanai egzistuoja ir užsimojo juos išnaikinti. Karą tamsos būtybėms paskelbusi biotechnologijų kompanija „Antigen" kaip savo ginklą nusprendė panaudoti išskirtinės galios, dar nematytus vilkolakius.

Šįsyk pirmųjų „Kito pasaulio" dalių režisierius Lenas Wisemanas, kaip ir trečiajame filme „Kitas Pasaulis. Vilkolakių prisikėlimas" pasiliko filmo prodiuseriu, o režisieriaus kėdę pasidalijo du talentingi švedų kino kūrėjai Mansas Marlindas ir Bjornas Steinas.

Kaip sakė naujausios tamsybių pasaulio epopėjos dalies „Kitas pasaulis. Pabudimas" scenarijaus autorius Johnas Hlavinas - „ši dalis bus nepanaši į nė vieną iš ankstesniųjų".

Puikų foną visuomet nuostabiai ir, regis, nė dienos nuo pirmosios „Kito pasaulio" dalies nepasenusiai K.Beckinsale kovojant už teisybę ir ieškant prarastos dukros filme sudarys išties neeilinis filmo garso takelis.

Kaip pranešė Collider.com, tamsus, emocingas ir aštrus muzikinis palaikymas neabejotinai turėtų sulaukti didelių žiūrovų simpatijų. Filme nuskambės tokių grupių kaip „The Cure", „Ministry", „Evanescence" ir itin daug gerbėjų turinčių „Linkin Park" kūriniai. Iš viso filmo „Kitas pasaulis. Pabudimas" garso takelį sudaro net 17-a roko ir metal stiliaus muzikos kūrinių. Beje, „Linkin Park" lyderis Chesteris Benningtonas soliniu kūriniu yra prisidėjęs ir prie ankstesnės „Kito pasaulio" dalies garso takelio.

Filmą „Kitas pasaulis. Pabudimas" su seksualiąja vampyre Selena 3D formatu veiksmo ir įspūdingų kovos scenų mėgėjai galės išvysti Lietuvos kino teatruose nuo sausio 20-osios. Filmas skirtas žiūrovams nuo 16-os metų.


"ACME Film" informacija

  
Uždaryti
Jūs esate -  balsuotojas
Jūs įvertinote -  balais
Uždaryti
Uždaryti
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10

Naujienos aprašymas aplankytas kartų: 1009
1998-2021 e-Space™, kontaktams: info@cinema.lt  www.cinema.lt   maistasinamus.lt