Naujienos Anonsai Repertuaras   Cinema fb Pirk DVD Topai Apie Cinema.lt Paslaugos Reklama
Reklama
 
Filtruoti repertuarą pagal
           
PATKPŠSSav.
NAUJIENA
Lankytojų reitingas:
Rašyti komentarą
Visos naujienos
Senesnė naujiena
Naujesnė naujiena

Gimusi Holivudo režisieriaus ir scenaristės motinos šeimoje, Maggie Gyllenhaal, suprantama, jau gimimo faktu buvo pasmerkta tapti aktore.

Kartu su jaunesniuoju broliu Jake‘u Gyllenhaalu (vienu populiariausių jaunosios kartos Holivudo žvaigždžių), ji pradėjo vaidinti tėvo Stepheno Gyllenhaalo filmuose.

Maggie pirmą kartą į save atkreipė dėmesį 2001 metais, suvaidinusi kultiniame filme „Donis Darko" (tai vienas iš trijų filmų, kuriuose ji vaidino kartu su broliu).

Po metų, 2002-aisiais, ji pavergė visus, kas dar abejojo jos talentu, suvaidinusi mazochistę sekretorę komedijoje „Sekretorė". Už šį vaidmenį aktorė buvo nominuota Auksiniam gaubliui. Maggie Gyllenhaal veikėja įsimyli savo viršininką, tačiau jų santykiai neturi ateities. Viršininkas pradeda savo pavaldinę engti, o ši staiga suvokia, kad jai tai patinka!

Naujasis Maggie Gyllenhaal vaidmuo ne mažiau pikantiškoje britų komedijoje „Mano didysis O!", pasakojančioje kaip buvo sukurtas vibratorius. Filmas Lietuvos kino teatruose pasirodys vasario 10 dieną.

Ar ji nesivaržo vaidindama erotinėse komedijose? Norėtumėte! Maggie Gyllenhaal iš karto sužavėjo istorijos apie pirmąjį vibratorių projektas.

Aktorė teigia, kad jai seniai knietėjo sužinoti vibratoriaus sukūrimo istoriją, be to, jos manymu, šis filmas puiki proga pakalbėti rūpima tema: "Mes vis dar raudonuojame ir jaučiamės nejaukiai kalbėdami apie moters seksualumą".

Filmuojant šią komediją aktorė iš gamintojų gavo dovanų net 15 vibratorių. Ką ji su jais veikė? "Kelis pasilikau sau, kitus išdalinau", - šypsodamasi į klausimą atsakė aktorė.

Ji iš tiesų kaip reikiant pasiutusi! Štai penki įdomūs faktai apie Maggie Gyllenhaal:

1. Jei Maggie Gyllenhaal nebūtų aktorė, jos svajonių užsiėmimas būtų dainuoti muzikos grupėje, nors ji mano, kad aktorė, besiveržianti į sceną dainuoti, žiūrovams atrodo tikra įkyruolė.

2. Maggie Gyllenhaal įgijo bakalauro diplomą Kolumbijos universitete, kuriame studijavo anglų literatūrą ir Rytų religijas. Vienas iš jos dėstytojų buvo aktorės Uma Thurman tėvas profesorius orientalistas Robertas Thurmanas.

3. Maggie Gyllenhaal yra drabužių maniakė: „Nematau nieko bloga, jei nuolat galvojii apie drabužius, žinoma, su sąlyga, kad mąstai ir apie kitus dalykus, nes kitaip tai taptų rimta problema". Personažo drabužiai - aktorei vienas svarbiausias dalykų kuriant vaidmenį. „Drabužiai, mano manymu, yra charakterio išraiška. Labai svarbu, kad jausčiausi patogiai su personažo kostiumu", - sakė ji.

4. Filme „Pasaulio prekybos centras" Maggie Gyllenhaal vaidino nėščią moterį. Sutapimas, tačiau filmavimo darbams einant į pabaigą, Maggie Gyllenhaal sužinojo, kad laukiasi dukters Ramonos.

5. Maggie Gyllenhaal supažindino savo brolį Jake‘ą su drauge ir filmo „Monos Lizos šypsena" partnere Kirsten Dunst. Jake‘as ir Kirsten turėjo audringą romaną, tačiau kai pora išsiskyrė, Maggie taip pat nutraukė draugystę su Kirsten.


"Garsų pasaulio įrašų" informacija

  
Uždaryti
Jūs esate -  balsuotojas
Jūs įvertinote -  balais
Uždaryti
Uždaryti
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10

Naujienos aprašymas aplankytas kartų: 1177
1998-2020 e-Space™, kontaktams: info@cinema.lt  www.cinema.lt   maistasinamus.lt