Naujienos Anonsai Repertuaras   Cinema fb Pirk DVD Topai Apie Cinema.lt Paslaugos Reklama
Reklama
 
Filtruoti repertuarą pagal
           
PATKPŠSSav.
NAUJIENA
Lankytojų reitingas:
Rašyti komentarą
Visos naujienos
Senesnė naujiena
Naujesnė naujiena
Pakištas, neteisingai įkalintas buvęs policininkas pasiryžęs įrodyti savo teisingumą - jei prireiks bet kokias būdais. Sensacingojo filmo „Įsikūnijimas" (angl. „Avatar") žvaigždė Samas Worthingtonas grįžta į didįjį ekraną - nuo sausio 27-osios Lietuvos žiūrovai jį išvys įtampos kupiname trileryje „Ant ribos" (angl. „Man On a Ledge").

Danų režisieriaus Asgerio Letho juosta pasakoja apie vyrą, grasinantį nušokti nuo Manheteno viešbučio stogo. Nors iš pirmo žvilgsnio galima pamanyti, kad S.Worthingtono vaidinamas Nikas Kasidis ketina atsisveikinti su gyvenimu - tai tėra grėsmingo plano dalis. Operatyvūs Niujorko teisėsaugos pareigūnai ir gaisrininkai apsupa viešbutį, ant kurio atbrailos stovi herojus, o psichologė Lidija Anderson mėgina jį iš ten išprašyti. Moteris pati dar nesuvokia, kad yra įtraukta į pavojingą žaidimą. Tuo pat metu visai netoliese verda dar dramatiškesnis veiksmas.

Policijai nežinoma, kad mėginimas nusižudyti - tėra priedanga didžiausiai kada nors įvykdytai briliantų vagystei ir trokštamam kerštui. Apiplėšimu rūpinasi ant atbrailos įsitaisiusio vyro brolis. Tačiau bet kuris planas vieną akimirką gali pasisukti netikėtai, tad staigmenų netrūks, o įtemptas siužetas privers krūpčioti dėl „geriečių" likimo...

Galima tikėtis išties kvapą gniaužiančių efektų ir įtempto veiksmo, mat prie juostos kūrimo prisidėjo „Transformerių" prodiuseris Lorenzo di Bonaventura.

Filme „Ant ribos" surinkta stipri aktorių komanda. Kartu su S.Worthingtonu juostoje pasirodys amerikietė aktorė Elizabeth Banks ir britų aktorius Jamie Bellas, vaidinęs praėjusių metų filme „Džeinė Eir", taip pat Kyra Sedgwick, Anthony Mackie‘is, Edwardas Burnsas ir kiti.

Portalas Screenrant.com lygina filmą „Ant ribos" su garsiąja 1998-ųjų juosta „Derybininkas", kurioje pasirodė Samuelis L.Jacksonas ir Kevinas Spacey bei Spike‘o Lee 2006-ųjų filmu „Savas žmogus", kuriame vaidino Denzelis Washingtonas.

Neprognozuojamo trilerio „Ant ribos" premjera Lietuvoje įvyks sausio 27-ąją.


"ACME Film" informacija

  
Uždaryti
Jūs esate -  balsuotojas
Jūs įvertinote -  balais
Uždaryti
Uždaryti
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10

Naujienos aprašymas aplankytas kartų: 1668
1998-2021 e-Space™, kontaktams: info@cinema.lt  www.cinema.lt   maistasinamus.lt