Naujienos Anonsai Repertuaras   Cinema fb Pirk DVD Topai Apie Cinema.lt Paslaugos Reklama
Reklama
 
Filtruoti repertuarą pagal
           
PATKPŠSSav.
NAUJIENA
Lankytojų reitingas:
Rašyti komentarą
Visos naujienos
Senesnė naujiena
Naujesnė naujiena

Sveiki, cinema.lt lankytojai,

Sinoptikams prognozuojant kitą savaitę ateinančią žiemą, vieni tikriausiai džiūgauja, kiti liūdi. Žiemos džiaugsmų pasiilgusieji tikriausiai išnaudos kiekvieną progą pasidžiaugti sniegu ir šaltuku, tuo tarpu tie, kurie jau patikėjo, kad žiema baigėsi ir pavasaris ne už kalnų, turės kantriai laukti tikrosios pavasario šilumos. Tačiau oro permainos nebus baisios, jei prisiminsite, kad bet kokiu oru kino teatruose galima smagiai ir turiningai praleisti laiką. Ieškantiems pramogų kino teatrų repertuaruose šviečia veiksmo filmų ir komedijų pavadinimai, tuo tarpu norintiems rimtesnių potyrių reikia rinktis iš dramų kategorijos. Visiems skoniams ir visiems orams pritaikyta kino savaitės apžvalga skuba pateikti savo rekomendacijas.

Naujuosius metus pradeda režisieriaus Algimanto Puipos filmas "Miegančių drugelių tvirtovė", sukurtas Jurgos Ivanauskaitės kūrinių motyvais. Tai jau antras režisieriaus prisilietimas prie rašytojos kūrybos, kurią sieja panaši tematika - bandymas pažinti moterų pasaulį, geriau suprasti jų elgesį, skaudulius. "Nuodėmės užkalbėjimas" pasakojo apie uždraustą moters meilę kunigui, o "Miegančių drugelių tvirtovė" siūlys pažvelgti į prostitucijos ir narkotikų liūną. Kuo ši juosta galėtų dominti lietuvių žiūrovus, kurie parodė didelį susidomėjimą visiškai kitokio žanro juosta - "Tadas Blinda. Pradžia"? Pirmiausiai, A. Puipa lieka ištikimas savo pamėgtam pasakojimo būdui, dėmesiui detalėms, sodriais, kartais net per daug aštriais veikėjų paveikslais. Moterys juostoje tikriausiai ne kartą atpažins jos būdingas elgesio ar jausenos situacijas, tuo tarpu vyrams "Miegančių drugelių tvirtovė" gali pasirodyti per daug moteriška ir todėl neaktuali. Vis dėlto, nusiteikusiems geriau susipažinti su šiuolaikiniu Lietuvos kinu, "Miegančių drugelių tvirtovė" gali būti pradžia.

Veiksmo filmų mėgėjams tikriausia verta pamatyti dar vieną filmą apie šnipus ir jų neįmanomas, o vis dėlto įvykdomas misijas. Juosta "Neįmanoma misija. Šmėklos protokolas" pasakoja itin sunarpliotą ir daugiasluoksnę istoriją, kurioje netrūks nieko: ir elegantiško pabėgimo iš kalėjimo, grojant Dean Martin muzikai, ir naujausių technologinių prietaisų, palengvinančių, o kartais netikėtai ir pasunkinančių šnipų gyvenimą, įspūdingų pastatų - nuo paslaptingojo Kremliaus koridorių iki aukščiausio pasaulio pastato Dubajuje - vos penkios minutės, keistų, ekscentriškų personažų, kurie tarsi specialiai skirti Rytų Europos auditorijai. Dar bus ir atominė bomba, satelitas, smėlio audra ir dar daugybė neįtikėtinų akimirkų, kurias filmo kūrėjai vis dėlto įkomponavo į siužetą. Belieka stebėtis ir mėgautis filmo "Neįmanoma misija. Šmėklos protokolas" dinamika.

Komedija "Džekas ir Džilė" privers prisiminti visas akimirkas, kai jautėtės, kad brolio arba sesers viešnagė nebus labai maloni. Komiko Adamo Sandlerio personažas Džekas šią situaciją puikai žino, nes kasmet į svečius atvykstanti sesuo dvynė savyje talpina visas blogiausias moterų ir vyrų savybės. Tačiau net ir patys keisčiausi žmonės Holivudo juostose turi galimybė būti laimingi, todėl Džeko sesuo Džilė, su brolio pagalba greitai galės pakeisti savo gyvenimą. Kad tai įvyktų, prakaito turės išlieto visi filmo personažai, žiūrovus priversdami juoktis viso seanso metu. Taigi, jei ieškote pramogos, siūlome ją rasti filmo "Džekas ir Džilė" personažų kompanijoje.

Sudėtingus potyrius pasiūlys juosta "Atenbergas", pasakojanti keistą istoriją apie jauną merginą, gyvenančią nuošalioje Graikijos saloje ir pasaulį pažįstančią daugiausiai iš A. Attenborough dokumentinių filmų. Bendravimas su segančiu tėvu ir geriausia drauge suformuoja keistą pasaulio sampratą, kuri pradeda skleistis merginai supratus, jog tėvas miršta. Filmas reikalauja nusiteikimo rimtoms temoms ir mintims, todėl ieškantiems pramogų jo tiesiog nerekomenduojame.

Kino centre "Skalvija" kamerinėje aplinkoje žiūrovus bandys įtraukti "Melancholija", o besidomintiems mada būtina pažiūrėti juostą "Yves Saint Laurent. Beprotiška meilė". Kino teatre "Pasaka" - gabalėlis Vatikano ir linksmas požiūris į žmogų filme "Turime popiežių!".

Gražios savaitės su kinu.


www.cinema.lt informacija

  
Uždaryti
Jūs esate -  balsuotojas
Jūs įvertinote -  balais
Uždaryti
Uždaryti
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10

Naujienos aprašymas aplankytas kartų: 1673
1998-2021 e-Space™, kontaktams: info@cinema.lt  www.cinema.lt   maistasinamus.lt