Naujienos Anonsai Repertuaras   Cinema fb Pirk DVD Topai Apie Cinema.lt Paslaugos Reklama
Reklama
 
Filtruoti repertuarą pagal
           
PATKPŠSSav.
NAUJIENA
Lankytojų reitingas:
Rašyti komentarą
Visos naujienos
Senesnė naujiena
Naujesnė naujiena

Aktorė Emma Watson sako įžvelgianti savo ir kino ikonos Marilyn Monroe sąsajų, nes ji, kaip ir legendinė Holivudo žvaigždė, kasdien turi ieškoti pusiausvyros tarp normalaus gyvenimo ir kino žvaigždės statuso.

21 metų E. Watson, pasauline žvaigžde tapusi vos 11 metų ir nusifilmavusi pirmojoje kultinio Hario Poterio filmų dalyje, tikina, kad jai pažįstamos Marilyn Monroe kamavusios problemos dėl perdėto dėmesio ir slegiančios šlovės, todėl M. Monroe jai esanti itin artima.

„Aš neabejotinai suprantu, kaip savo šlovės metais jautėsi Marilyn ir ką jai teko išgyventi, - pasakoja aktorė. - Manau, kad patekusi į visą tą pramogų ir šlovės cirką ji labiausiai troško tiesiog rasti tvirtą pagrindą po kojomis, tam tikrą pusiausvyrą tarp normalaus gyvenimo ir kino žvaigždės statuso. Visa tai man labai pažįstama, todėl Marilyn istorija man labai artima."

Geriau pažinti M. Monroe jaunajai aktorei padėjo naujausias jos vaidmuo muzikinėje dramoje „7 dienos ir naktys su Marilyn Monroe". Juostoje ji vaidina stilistės asistentę Liusę.

Šią savaitę filmas buvo nominuotas net dviem „Oskarams". Jis jau pelnė ir „Auksinio gaublio" apdovanojimą už geriausią moterišką vaidmenį komedijos / miuziklo kategorijoje. Jį gavo pagrindinį M. Monroe vaidmenį įkūnijanti Michelle Williams.

„7 dienos ir naktys su Marilyn Monroe" - tai atviras, jaudinantis ir stulbinantis žvilgsnis į M. Monroe gyvenimą. Visuomet linksma ir flirtuojanti, neieškanti žodžio kišenėje, mylima visų - žiūrovų ir režisierių ‒ geidžiamiausia Holivudo žvaigždė, nenužengianti nuo raudonojo premjerų kilimo. Tokią ją matė ir prisimena visas pasaulis. „7 dienos ir naktys su Marilyn Monroe" kviečia susipažinti su Marilyn be storo grimo sluoksnio ir Holivudo blizgesio - tokia, kokia buvo iš tiesų: charizmatiška ir įspūdinga, bet čia pat ir trapi it porcelianas.

Filmas šiuo metu rodomas Lietuvos kino teatruose.


Incognito Films informacija

  
Uždaryti
Jūs esate -  balsuotojas
Jūs įvertinote -  balais
Uždaryti
Uždaryti
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10

Naujienos aprašymas aplankytas kartų: 1246
1998-2021 e-Space™, kontaktams: info@cinema.lt  www.cinema.lt   maistasinamus.lt