Naujienos Anonsai Repertuaras   Cinema fb Pirk DVD Topai Apie Cinema.lt Paslaugos Reklama
Reklama
 
Filtruoti repertuarą pagal
           
PATKPŠSSav.
NAUJIENA
Lankytojų reitingas:
Rašyti komentarą
Visos naujienos
Senesnė naujiena
Naujesnė naujiena

Sveiki, cinema.lt lankytojai,

Sušalote? Sinoptikams žadant dar šaltesnes dienas vertėtų pamąstyti apie pramogas, kurios jūsų nepavers ledo gabalais. Kino teatrų privalumas tas, kad bet kuriuo metų laiku juose rasite subalansuotas oro sąlygas - ne per daug šilta ir ne per daug šalta, todėl galėsite daugiau dėmesio skirti tam, kas svarbiausia. Draugams, mylimiesiems, artimiesiems ar net naujiems pažįstamiems pasiūlykite šaltą žiemos vakarą praleisti kino teatre. Ką verta žiūrėti šią savaitę?

Tikriausiai pats laukiamiausias savaitės filmas - drama „Karo žirgas". Režisierius Steven Spielberg jau seniai įsimylėjo karinę tematiką - „Gelbstint eilinį Rajeną" laikomas vienu geriausių filmų apie Antrą Pasaulinį karą, o televizijos serialas „Vilko Brolija" - puikus pavyzdys, kaip reikia kurti kokybišką ir įdomią televizijos produkciją. Šį kartą garsusis režisierius atkreipia dėmesį į beveik šimto metų senumo vaikišką istoriją, išleistą Pirmo Pasaulinio karo metais ir pasakojančią apie berniuko ir žirgo draugystę. Iš tiesų, „Karo žirgas" kino ekranuose pasirodo labai laiku, kada Pirmo Pasaulinio karo atsiminimai yra blėstantys. Nuostabaus grožio istorija tikrai padės prisiminti vieną žiauriausių karų pasaulio istorijoje ir tarp apkasų ir bombų sprogimų rasti tai, kas svarbiausia - draugystę, ištikimybę, meilę. Kino žiūrovai visame pasaulyje jau įvertino filmą kaip tinkamą visai šeimai, įdomų ir vertingą. Nereikia pamiršti, kad juosta labai gražiai nufilmuota, todėl žiūrėti jį tikrai malonu. „Karo žirgas" - epinė drama apie svarbų istorijos momentą, papasakotas vaiko ir žirgo akimis.

Trileris „Ant ribos" iš panašaus turinio filmų išsiskiria painiu siužetu: neteisingai apkaltintas vyras nusprendžia savo nekaltumą įrodyti labai įdomiai - pasinaudojęs vienos dienos laisve, jis drąsiai lipa ant dangoraižio ir tarsi savižudis grasina nusižudyti. Tačiau tai, kas vienam atrodo tik desperatiškas bandymas atkreipti dėmesį į save, pasirodo esantis gudraus plano dalimi. Kaip įrodyti savo tiesą? Būdų yra daug, ir „Ant ribos" pateikia juos išmaniai, su humoru ir intriguojančiai. Galima pasidžiaugti, kad puiki aktorių komanda vaidina atsidavusiai, todėl juostą žiūrėti įdomu. Puikus filmas norintiems šiek tiek veiksmo ir šiek tiek smegenų mankštos.

Ypatingo dėmesio iš istorinių filmų mėgėjų turėtų sulaukti juosta „Kariolanas". Filmo siužetas rutuliojasi amžinajame mieste - Romoje. Griežtai susiskaldžiusi visuomenė - miestiečiai ir aristokratai - retai randa bendrų interesų. Tačiau kilus badui aristokratijos abejingumas masių kančioms išprovokuoja minios pyktį - karys Koriolanas, atsainiai žiūrėjęs į miestiečių problemas, išvejamas iš Romos tik tam, kad ten sugrįžtų kaip užkariautojas ir baudėjas. Dar daugiau - norėdamas atkeršyti tiems, kurie jį taip pažemino, Koriolanas susivienija su savo mirtinu priešu ir jo padedamas kyla į žygį prieš Romą. Verta atkreipti dėmesį, kad filmas bus rodomas kino teatruose „Pasaka", „Multikino", „Garsas", „Cinamon".

Vakarėlių mėgėjai tikriausiai norės pamatyti, kaip iš kojų verčiančios orgijos vyksta kitose pasaulio valstybėse. O kieno vakarėliai būna triukšmingesni nei amerikiečių ir romėnų? Orgija - senovės vakarėlių tipas atgyja juostoje „Sena gera orgija", kuris pasakoja apie vieno vakarėlio, pretenduojančio tapti amžiaus pasilinksminimu, organizavimą. Viską komplikuoja tai, kad vasarnamį, kuriame trisdešimt metų šėlo Erikas ir jo draugai, nusprendžiama parduoti, o atsisveikinti su namu trukdo griežta (nors ir žavi) nekilnojamojo turto agentė. Kai laiko tiek mažai, reikia sukaupti visas jėgas, norint suorganizuoti pačią šauniausią orgiją. Tam reikia pasitelkti išmonę, klastą, pinigus, ir šiek tiek meilės. Rezultatas - trankus, netvarkingas, chaotiškas vakarėlis prie baseino dideliame name. Dalyviai - įvairaus plauko suaugėliai, niekaip neišeinantys iš paauglystės amžiaus. Pasekmės - išgerta tiek alkoholio, kad užteks ilgam. Moralas - ar tikrai reikia tiek stengtis, kad suorganizuoti orgiją? Po visų pastangų nei vienas vakarėlio dalyvis neatrodo tikrai laimingas.

Kino cente „Skalvija" dar sukasi „Žiemos ekranai" - prancūziško kino perliukai, o savaitės pabaigoje prasideda ir Vokiečių kino dienos. Tiems, kurie mėgsta aktorių Brad Pitt‘ą - juosta „Žmogus, pakeitęs viską".

Gražios savaitės su kinu.


www.cinema.lt informacija

  
Uždaryti
Jūs esate -  balsuotojas
Jūs įvertinote -  balais
Uždaryti
Uždaryti
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10

Naujienos aprašymas aplankytas kartų: 1670
1998-2021 e-Space™, kontaktams: info@cinema.lt  www.cinema.lt   maistasinamus.lt