Naujienos Anonsai Repertuaras   Cinema fb Pirk DVD Topai Apie Cinema.lt Paslaugos Reklama
Reklama
 
Filtruoti repertuarą pagal
           
PATKPŠSSav.
NAUJIENA
Lankytojų reitingas:
Rašyti komentarą
Visos naujienos
Senesnė naujiena
Naujesnė naujiena

Netrukus į Lietuvą atkeliausianti skoninga, daili, romantiška ir švelnių jausmų pilna kino juosta „Subtilumas" (pranc. „La Delicatesse") neabejotinai taps tikru hitu prancūziškos kultūros, Prancūzijos ir Audrey Tautou gerbėjų gretose. Lietuvos publika šią kerinčią romantinę komediją išvys jau vasario 24-ąją.

Negana to, susidomėjusieji filmu turės unikalią progą akis į akį pabendrauti su filmo scenarijaus autoriumi ir režisieriumi Davidu Foenkinosu, kuris viešės jau 13-oje „Knygų mugėje". Ši vyks vyks vasario 23 - 26 dienomis Lietuvos parodų ir kongresų centre „Litexpo" (Laisvės pr. 5, Vilnius). Susitikimas su plačia vaizduote pasižyminčiu rašytoju ir naujai debiutavusiu režisieriumi D.Foenkinosu suplanuotas vasario 26-ąją, sekmadienį.

„La Delicatesse" prancūzų kalba reiškia subtilumą, švelnumą, trapumą ir jautrumą. Būtent toks yra ir filmas - be aštrių kampų, tačiau prisotintas subtilaus humoro, įžvalgų ir paprastumo. Juostą kartu su broliu Stephane‘u sukūręs D.Foenkinosas filmą statė pagal paties parašytą tokio pat pavadinimo knygą. Autorius yra laikomas vienu geriausių naujosios kartos prancūzų rašytojų. D.Foenkinosas ne kartą buvo apdovanotas prestižinėmis literatūros premijomis.

Filmo „Subtilumas" istorija sukasi apie prancūzaitę Natali, gedinčią dėl vyro mirties. Tačiau gyvenimas nestovi vietoje ir moteris pastebi kolegą švedą. Švelniai, keistokai jų meilės istorijai netrūksta humoro ir netradicinių sprendimų, tad būtina žinoti, kad D.Foenkinoso sukurtas pasakojimas visai neprimins tradicinio romantinio filmo siužeto.

Kartu su A.Tautou filme „Subtilumas" vaidina žinomas prancūzų aktorius Francois Damiensas ir šveicarų kino pažiba Bruno Todeschini.


"ACME Film" informacija

  
Uždaryti
Jūs esate -  balsuotojas
Jūs įvertinote -  balais
Uždaryti
Uždaryti
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10

Naujienos aprašymas aplankytas kartų: 982
1998-2020 e-Space™, kontaktams: info@cinema.lt  www.cinema.lt   maistasinamus.lt