Naujienos Anonsai Repertuaras   Cinema fb Pirk DVD Topai Apie Cinema.lt Paslaugos Reklama
Reklama
 
Filtruoti repertuarą pagal
           
PATKPŠSSav.
NAUJIENA
Lankytojų reitingas:
Rašyti komentarą
Visos naujienos
Senesnė naujiena
Naujesnė naujiena
 Dar vienam JAV Kino meno ir mokslo akademijos apdovanojimui, „Oskarui", nominuotą garsiosios aktorės Meryl Streep vaidybą filme „Geležinė ledi" (angl. „Iron Lady") Lietuvos publika šalies kino teatruose gali išvysti jau šiandien. Pagyrų amerikiečių aktorei negailėjo ir išankstinėje filmo peržiūroje apsilankiusi lietuvių aktorė Nijolė Narmontaitė.

Ketvirtadienio vakarą Vilniaus kino centre „Forum Cinemas Vingis" mėnraščio „IQ" surengta speciali filmo „Geležinė ledi" peržiūra sutraukė daug verslininkų ir žinomų žmonių, tokių kaip dizainerė Jolanta Talaikytė, televizijos laidų vedėja Aistė Stonytė, N.Narmontaitė, dailininkas Arūnas Žilys ir kiti.

N.Narmontaitė pasakojo likusi sužavėta daug diskusijų Didžiojoje Britanijoje sukėlusia kino juosta ir jos pagrindine aktore. „Meryl Streep - mano mylimiausia aktorė. Viešėdama Los Andžele susiradau jos antspaudus, žvaigždę Holivudo šlovės alėjoje. Pamačiusi aktorės įspaudus buvau nustebinta, kad jos tokia maža ranka, o maniškė šalia atrodė tokia didelė. Pagalvojau: „Dieve, tokio smulkumo žmogus, o tokia aktorės didybė!" Jos filmai, pradedant „Prancūzų leitenanto moteris", „Oskarą" už antraplanį vaidmenį pelnęs „Kramer prieš Kramerį"... Kad ir daugelis sukritikuotų „Mamma Mia!", bet aš galiu tik nulenkti galvą - M.Streep per savo karjerą pademonstravo neįtikėtiną daugiaplaniškumą", - mėgstamą aktorę gyrė N.Narmontaitė.

Premjerė - be jokio dirbtinumo

Ji tvirtino filme „Geležinė ledi" pamačiusi dar vieną ryškaus M.Streep talento įrodymą. „Galiu pasakyti, kad turbūt nieko nėra sunkiau kaip sukurti istorinę asmenybę. Dažniausiai biografiniuose filmuose matosi, kaip aktoriai stengiasi atkartoti savo herojų, jo eiseną, šypseną, judesius. Stebėdama „Geležinę ledi" pirmą kartą absoliučiai įtikėjau, kad Meryl Streep yra Margaret Thatcher. Man net istoriškai neįdomu, ar pati istorija buvo tiesa, ar ne. Tiek tobulai sukurtas personažas, kad nė sekunde ja nesuabejojau. M.Streep išties tapo M.Thatcher. Neatrodė, kad ji vaidintų. Ką jau kalbėti apie tobulą grimą, šukuoseną, kalbėseną. Tai tobula!" - žavėjosi N.Narmontaitė. Ji tikino buvusi sujaudinta aukščiausio lygio M.Streep vaidybos. „Atiduočiau jai visus „Oskarus", - sakė lietuvių aktorė.

Lietuvos žiūrovai M.Thatcher įkūnijusią M.Streep kino teatruose pamatyti gali jau nuo šiandien, vasario 3-osios.


"ACME Film" informacija

  
Uždaryti
Jūs esate -  balsuotojas
Jūs įvertinote -  balais
Uždaryti
Uždaryti
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10

Naujienos aprašymas aplankytas kartų: 1131
1998-2020 e-Space™, kontaktams: info@cinema.lt  www.cinema.lt   maistasinamus.lt